اتوبوس‌های تهران به اینترنت پرسرعت رایتل مجهز می‌شوند [بروز شد]

اتوبوس‌های تهران به اینترنت پرسرعت رایتل مجهز می‌شوند [بروز شد]

رایتل با همکاری با شرکت واحد، اتوبوس‌های شهری تهران را به اینترنت پرسرعت مجهز می‌کند. به گزارش روابط عمومی رایتل، در راستای ارائه خدمات به هم میهنان عزیز، اتوبوس‌های شهر تهران را به سیم کارت رایتل مجهز نموده و اینترنت پرسرعت را به مسافران این اتوبوس ها ارائه می‌دهد.

این خدمت که برای اولین بار با همکاری رایتل و شرکت واحد اتوبوسرانی در ایران عرضه شده است، - چهارشنبه- با حضور جمعی از مدیران رایتل و مدیرعامل و معاونان شرکت اتوبوسرانی آغاز به کار کرد.

این طرح در مرحله اول با تجهیز 16 اتوبوس از مناطق 8 و 13 آغاز شده و پس از طی مراحل آزمایشی، در گستره وسیع‌تری ادامه خواهد یافت.

بنابر اعلام نظر مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی، همکاری با رایتل در این پروژه علاوه بر ارائه خدمات اینترنتی به مسافران، امکان ویژه ای برای کنترل خطوط مسافری، مدیریت جابجایی مسافران و مدیریت ترافیک را نیز در اختیار اتوبوسرانی قرار می‌دهد.

رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات پایه همچون پیام کوتاه و پیام صوتی، با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را نیز فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

حال باید دید که آیا این سرویس برای شهرهای دیگر کشور نیز اجرا خواهد شد؟ هزینه استفاده از اینترنت به چه شکل خواهد بود؟

بروزرسانی: طی تماس تلفنی که زومیت با بخش روابط عمومی رایتل داشت، اعلام گردید که اینترنت برای کلیه مسافرین اتوبوس‌های منتخب بصورت رایگان و از طریق اتصال وای-فای ارائه می‌شود. این بدین معناست که کلیه مسافران حتی اگر مشترک رایتل نباشند قادر به استفاده از اینترنت در اتوبوس خواهند بود. روابط عمومی رایتل همچنین اعلام کرد که طرح ابتدا بصورت آزمایشی در بخشی از تهران آغاز شده و پس از تکمیل پایتخت در شهرهای دیگر کشور نیز اجرا خواهد شد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده