نوکیا دوربین 41 مگاپیکسلی برای تلفن ویندوزی EOS را تایید کرد

نوکیا دوربین 41 مگاپیکسلی برای تلفن ویندوزی EOS را تایید کرد

پیش از این شایعات و شواهد بسیاری در رابطه با وجود تلفن لومیا EOS با سنسور 41 مگاپیکسلی Pureview به گوش رسید و ما نیز در زومیت مهم‌ترین آن‌ها را پوشش دادیم. حال نوکیا رسما با انتشار یک بنر تبلیغاتی این موضوع را تأیید کرده و وعده معرفی آن را به کنفرانس 20 تیرماه خود داده است. پس بدین‌ترتیب نوکیا بالاخره توانسته تا سنسور 41 مگاپیکسلی خود را در ابزاری از خانواده ویندوز فون بگنجاند.

نوکیا کنفرانس ویژه‌ای را در تاریخ 20 تیرماه و در شهر نیویورک برگزار خواهد کرد و در آن از تلفن لومیا EOS با دوربین 41 مگاپیکسلی پیورویو پرده بر خواهد داشت. تلفنی که قرار است امیدها را مجددا به کاروان مایکروسافت-نوکیا باز گرداند. انتظار می‌رود در این کنفرانس مایکروسافت نیز حضور پررنگی داشته و اطلاعات جدیدی از نسخه تازه ویندوز فون یا بروز رسانی مربوط به آن ارائه کند.

تلفن لومیا EOS احتمالاً ازطریق شبکه مخابراتی AT&T در امریکا توزیع خواهد شد. گفته می‌شود این تلفن مجهز به صفحه‌نمایش 4.5 اینچ از نوع OLED با رزولوشن 1280 در 768 پیکسل، قابلیت شارژ بی‌سیم و سیستم عامل ویندوز فون 8 است. براساس تصاویری که پیش از این به بیرون درز کرده بود، دریچه مربوط به لنز دوربین که گفته می‌شود ساخت کارل زایس است، بسیار بزرگ‌تر از تلفن‌های رایج بازار است.

در مورد بدنه دستگاه شایعات ضد و نقیض بسیاری به گوش می‌رسد و برخی به بدنه پلی کربنات و برخی نیز به بدنه تماما آلومینیومی اشاره دارند.

به هر حال اگر با زومیت همراه باشید در 20 تیرماه اطلاعات جامعی از محصول پیش رو نوکیا دریافت خواهید کرد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده