عکس جسدی در خیابان های برزیل که در گوگل منتشر شد

یک‌شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۹ - ۰۹:۲۹
مطالعه 2 دقیقه
تصور کنید در حالی که توسط Google Street View مشغول مشاهده خیابان های شهر بوده و از آنها لذت می برید، ناگهان به تصویر جسدی برخورد کنید که در گوشه خیابان افتاده است. گوگل برای این مشکل چه چاره ای اندیشیده است.
تبلیغات

Google Street View چیست؟

به نقل از Wikipedia، تکنولوژی Google Street View تکنولوژی است که توسط آن قادر خواهید بود خیابان ها را با موقعیت های مختلف، از فاصله نزدیک مشاهده کنید. این تکنولوژی ابتدا در سال 2007 برای چند شهر ایالات متحده آمریکا فراهم شد و با گذشت زمان گسترش یافت. نمونه ای از تصاویر Google Street View را مشاهده می کنید. این عکس ها توسط ماشین هایی که در حال عبور از خیابان ها هستند گرفته می شود.

manchester-google_street_view

این تصویر مربوط به یک خیابان در منچستر انگلیس است که از 9 زاویه عکس برداری شده است.

روز Google Street View در برزیل

دیروز به عنوان روز Google Street View در برزیل نامگذاری شد. ولی ظاهرا همه چیز بر وفق مراد گوگل نبود. نه تنها، عکس یک جسد در گوشه خیابان در برزیل در بین عکس های گوگل وجود داشت بلکه این دومین عکس از این قبیل صحنه ها بود. البته خوشبختانه دومین مرتبه ای که این صحنه مجددا در گوگل به نمایش در آمد پایان خوشی داشت و مشخص شد که یک دختر جوان قصد داشته با گوگل شوخی کند.

اما صحنه ای که در تصویر زیر می بینید شوخی نیست. بلکه یک جسد واقعی است. این عکس در خیابان Avenida Presidente Vargas واقع در Rio De Janeiro گرفته شده است.

Goolle-Map-dead-bodies

برزیل از جمله کشورهایی است که قتل در آن زیاد است. البته ظاهرا این فرد به علت تصاددف با یک موتور سیکلت کشته شده است. گوگل از کاربرانش خواسته در صورتی که مشکلی از این قبیل در عکس ها مشاهده کردند از طریق لینک "Report a Problem" که در پایین صفحه گوگل تعبیه شده است به گوگل اطلاع دهند.

منبع : slashgear.com

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات