کوالکام سالی ۷۵میلیون دلار هزینه می‌کند تا پردازنده اسنپدراگون PC را روی پیراهن منچستریونایتد تبلیغ کند

چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۰
مطالعه 1 دقیقه
چند نفر با لباس ورزشی قرمز
قرارداد پنج ساله‌ تبلیغاتی کوالکام با منچستریونایتد، سالی ۷۵ میلیون دلار برای این شرکت هزینه دارد.
تبلیغات

بنابر گزارش بلومبرگ در ایکس،‌ کوالکام قرارداد تبلیغاتی با تیم فوتبال منچستریونایتد امضاء کرده که حداقل ۵ سال ادامه دارد و برای کوالکام سالی ۷۵ میلیون دلار هزینه به‌همراه خواهد داشت. این اولین‌بار نیست که کوالکام با منچستریونایتد همکاری می‌کند؛ آن‌ها از ابتدای فصل ۲۰۲۳ حامی مالی اصلی این باشگاه بوده‌اند.

طبق قرارداد، لوگوی اسنپدراگون در قسمت جلویی پیراهن‌ تمام بازیکنان منچستریونایتد نمایش داده خواهد شد. این فرصتی عالی برای کوالکام خواهد بود؛ چراکه بنابر آخرین گزارش‌های منتشر شده تعداد هواداران منچستریونایتد به ۱٫۱ میلیارد نفر در سراسر دنیا می‌رسد.

این قرارداد تبلیغاتی در زمانی اتفاق می‌افتد که مایکروسافت، شریک تجاری کوالکام در پردازنده‌های سری ایکس اسنپدراگون، به دلیل مشکلات امنیتی در رایانه‌های شخصی کوپایلت پلاس خود، با انتقاداتی روبه‌رو است.

در نظرسنجی که اخیرا از هواداران منچستریونایتد قبل از تغییر پیراهن این تیم انجام شد، بیش از ۶۵ درصد از آن‌ها با اسنپدراگون آشنا بودند و ۸۰ درصد از این گروه برای تمدید قرارداد همکاری دوباره با کوالکام، ابراز علاقه‌مندی کردند. کوالکام نیز با ایجاد مزایایی برای باشگاه هواداران این تیم محبوب، بیش ‌از ‌پیش به‌دنبال افزایش سهم بازار و ایجاد برندسازی قوی‌تر برای خود است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات