کفش هوشمند سامسونگ در تعداد محدود رونمایی شد

پنج‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۰
مطالعه 1 دقیقه
کفش هوشمند سامسونگ Shortcut Sneaker
کفش هوشمند سامسونگ با نام Shortcut Sneaker از میانبرهای مختلفی برای انجام برخی کارها مثل برقراری تماس پشتیبانی می‌کند.
تبلیغات

فکرش را می‌کردید روزی با رقص موون‌واک، تماس تلفنی برقرار کنید؟ سامسونگ در اقدامی جالب، کفش هوشمند خود را با نام Samsung Shortcut Sneaker معرفی کرد؛ پروژه‌ای بسیار جالب و غیرمنتظره که با همکاری شرکت‌های Cheil Benelux ،Elitac Wearables ،Bruut Amsterdam و طراح کفش Roel Van Hoff ساخته شده است.

سامسونگ می‌گوید کفش Shortcut Sneaker، کفش آینده است و فراتر از راحتی در پیاده‌روی، قابلیت‌های دیگری هم ارائه می‌دهد. غول فناوری کره‌ی جنوبی حسگرهای حرکتی در زیره‌ی کفش خود تعبیه کرده است و هر لنگه‌ی آن می‌تواند حرکت و موقعیت خود را نسبت‌به لنگه‌ی دیگر تشخیص دهد.

طبق گفته‌ی سامسونگ، پنج حرکت مختلف برای کفش Shortcut Sneaker وجود دارد و پنج میانبر متفاوت دردسترس کاربران قرار می‌دهد. نوع حرکات و میانبرهای مرتبط با آن‌ها را نمی‌دانیم اما سامسونگ به رقص مشهور موون‌واک و امکان برقراری تماس یا پخش موسیقی با این حرکات اشاره کرده است. همچنین در ویدیوی تبلیغاتی می‌بینیم که طراح کفش یعنی Roel Van Hoff با دوبار ضربه‌زدن آن به هم، با مادرش تماس می‌گیرد.

متأسفانه به‌نظر می‌رسد کفش سامسونگ Shortcut Sneaker بیشتر ایده‌ی نوآورانه باشد تا محصول واقعی. فقط ۶ جفت از این کفش وجود خواهد داشت و شما نمی‌توانید آن‌ها را به‌سادگی خریداری کنید. برای سفارش این محصول باید عضو برنامه‌ی Samsung Members هلند باشید. در صورت داشتن این شرایط، می‌توانید تا تاریخ ۹ جولای ۲۰۲۴ (۱۸ تیر ۱۴۰۳) برای شرکت در مسابقه ثبت‌نام کنید. برندگان نیز در تاریخ ۱۵ جولای ۲۰۲۴ (۲۴ تیر ۱۴۰۳) اعلام خواهند شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات