نوکیا پهپاد رونمایی کرد!

سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
مطالعه 2 دقیقه
پهپاد نوکیا
پهپاد نوکیا از ویژگی‌های جذابی مثل مقاومت در برابر آب‌ و گردوغبار بهره می‌برد و به دوربین باکیفیت با زوم خیره‌کننده مجهز شده است.
تبلیغات

نوکیا، تصاویر رسمی پهپاد جدیدش را منتشر کرد بدین‌ترتیب به جمع سازندگان پهپاد اضافه شد. این محصول امکانات و قابلیت‌های جالبی ارائه می‌دهد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

پهپاد نوکیا امکانات مختلفی را برای پرواز‌های حیاتی ارائه می‌دهد و با 5G نیز سازگاری دارد. پهپاد مذکور ۶ موتور دارد و طوری طراحی شده است تا دربرابر گردوغبار، آب و سایر عوامل جوی، مقاوم باشد. این محصول از ماژول دوربین دوگانه با نورپردازی RGB یکپارچه و دوربین حرارتی بهره می‌برد و امکان قرار دادن لوازم‌جانبی دیگری مثل نورافکن، اسپیکر یا حسگرهای قابل‌ تنظیم برای دود را دارد.

پهپاد نوکیا
پهپاد نوکیا
پهپاد نوکیا

پهپاد نوکیا در اروپا تولید می‌شود و همچنین از داک مخصوصی بهره می‌برد که به آن متصل می‌شود. این محصول در حالی روانه‌ی بازار می‌شود که سطح تقاضا برای پهپادهای جذاب رو به‌ افزایش است.

به‌نوشته‌ی Mashable، پهپاد نوکیا از زوم اپتیکال ۳۰ برابری و شارژ سریع پشتیبانی می‌کند. این دستگاه همچنین می‌تواند به‌راحتی و با دقت بسیار بالا در محل دلخواه کاربر فرود بیاید. قیمت و تاریخ عرضه‌ی پهپاد نوکیا به بازار درحال‌حاضر مشخص نیست.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات