مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ، زنده در ایکس پخش می‌شود!

یک‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵
مطالعه 1 دقیقه
ایلان ماسک / Elon Musk کت شلوار مشکی پیراهن سفید
براساس ادعای ایلان ماسک، مبارزه‌ی او و مارک زاکربرگ به‌صورت زنده در شبکه‌ی اجتماعی ایکس پخش خواهد شد.
تبلیغات

ایلان ماسک در پستی جدید می‌گوید که مبارزه‌‌ی او و مارک زاکربرگ قرار است به‌صورت زنده در شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) پخش شود. میلیاردر پرحاشیه می‌گوید درآمد حاصل از این مبارزه که ظاهراً در قفس برگزار می‌شود، صرف امور خیریه برای جانبازان جنگ خواهد شد.

لیندا یاکارینو، مدیرعامل ایکس، پست ایلان ماسک را بازنشر کرد تا بگوید که قصد دارد تقویم کاری‌اش را برای مبارزه‌ی ماسک و زاکربرگ خالی کند. تا لحظه‌ی نگارش این مقاله، زاکربرگ به ادعای ماسک واکنش نشان داده است؛ البته او امروز هیچ پستی در اینستاگرام و تردز منتشر نکرده است.

ماجرای مبارزه‌ی ماسک و زاکربرگ به حدود دو ماه پیش برمی‌گردد، زمانی‌که این دو میلیاردر سرشناس صنعت فناوری ازطریق چند پست در شبکه‌های اجتماعی برای یکدیگر رجزخوانی کردند. تقریباً از اواسط تیر به‌بعد، این دو نفر رجزخوانی خاصی نکردند، تا اینکه هفته‌ی گذشته ادعا شد که زاکربرگ به کارمندان متا گفته است که احتمالاً شرایط مبارزه مهیا نمی‌شود.

مدتی قبل، ایلان ماسک تمرین با لکس فریدمن را برای یادگیری ورزش جوجیتسوی برزیلی شروع کرد. همچنین، او مدتی با یکی از قهرمانان UFC تمرین کرد و چند روز قبل ویدئویی از خود منتشر کرد که در آن در حال بلندکردن دمبل بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات