ایرانسل سرویس پیامک صوتی را برای مشترکین سیم کارت‌های اعتباری عرضه کرد

ایرانسل سرویس پیامک صوتی را برای مشترکین سیم کارت‌های اعتباری عرضه کرد

ایرانسل برای اولین بار در ایران، سرویس پیشرفته پیامک صوتی را به مشترکین سیم کارت‌های اعتباری خود عرضه کرده است. به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ مشترکین سیم کارت‌های اعتباری می‌توانند هر زمان که مایل باشند با شماره گیری تلفن گویای رایگان 719، تا 60 ثانیه برای مشترک مورد نظر خود به صورت صوتی پیام ارسال کنند.

مشترکین سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل  می‌توانند پس از ضبط پیام، آن را بلافاصله یا در روز و ساعت دلخواه خود به یکی از 3 روش ارسال پیامک، تماس خودکار یا پیام چند رسانه‌ای (MMS) برای مخاطب موردنظر خود ارسال کنند.

در روش پیامکی، مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه پیامک صوتی برای وی ارسال شده است مطلع می شود و می‌تواند با تماس با شماره‌های 719 پیامک صوتی خود را بشنود.

در روش تماس خودکار، سیستم با مشترک مورد نظر تماس گرفته و پیام صوتی ضبط شده را برای وی پخش می‌کند. این روش برای زمانی مناسب است که به عنوان مثال شما در نیمه شب پیامی را ضبط نموده و تنظیم می‌کنید که در ساعت مشخصی در صبح برای مخاطب پخش شود.

 در روش ارسال از طریق پیام چند رسانه‌ای نیز پیام ضبط شده به صورت یک فایل صوتی برای مشترک مورد نظر ارسال می‌شود.

از دیگر قابلیت‌های این سرویس جدید، می‌توان به امکان ارسال یک پیامک صوتی برای چند مشترک و ارسال پیام‌های صوتی دریافت شده برای دیگر مشترکین به روش‌های مختلف از جمله ارسال پیامک، تماس خودکار یا پیام چند رسانه‌ای اشاره کرد.

هزینه ارسال هر پیامک صوتی برای مشترکین سیم کارتهای اعتباری 62 تومان اعلام شده است.

ایرانسل همچنین گزارش کرده که برای دریافت پیامک صوتی از طریق بستر پیام چندرسانه‌ای، گیرنده پیام باید ابتدا تنظیمات مربوط به MMS ایرانسل را از طریق شماره‌گیری کد دستوری #5*3*130* دریافت و مطابق دستورالعمل ارسالی، بر روی گوشی خود نصب کرده باشد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده