زومیت در گذر یک سال یلدایی

زومیت در گذر یک سال یلدایی

بلندترین شب سال، شب زیبای یلدا و آغاز زمستان سرد و پربرکت بهانه‌ای شد تا زومیت ضمن تبریک یلدای خاطره‌انگیز به خوانندگان گرامی‌اش نیم نگاهی به مقالات منتخب خود در یک سال یلدایی، یعنی از یلدای 90 تا یلدای 91 داشته باشد. در این مقاله، ده مقاله برتر زومیت در چهار دسته مقالات پربازدید، مقالات بررسی محصول، مقالات اختصاصی و مقالات جنجالی خدمت شما معرفی می‌گردند. همچنین امروز به مناسبت شب یلدا زومیت از بخش جدید خود به نام " به‌زودی در زومیت" نیز پرده‌برداری می‌کند. برای بازدید از لیست مقالات منتخب و آگاهی از بخش جدید زومیت با ادامه مطلب همراه شوید.

این مطلب را با مقدمه‌ای از آقای شهوازیان شروع می‌کنیم:

به بلندی یلدا رسیدیم، انگار تمامی خاطرات یلداهای گذشته برایم تازه می‌شود. آن هنگام که سرخی انار سفره یلدا را برای قلب عزیزانم آرزو می‌کردم و شیرینی هندوانه را برای عشقم. باز امشب به پیشواز یلدای دیگری می‌روم تا بر سر سفره آن به یاد آورم که زندگی آنقدر کوتاه است، که یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت. به یاد آورم که با آمدن زمستان، اجاق خاطره ها را روشن بگذارم تا دچار سردی فاصله‌ها نشوم. به یاد آورم که یک ایرانیم و برای حفظ سنت‌هایش که با هویت آزاده‌ام گره خورده است سینه سپر کنم. به آن اندیشه کنم که از نوادگان کوروش کبیرم که آزادگی را در مقابل اسارت و بندگی، اخلاق نیکو را در مقابل بداخلاقی و ناهنجاری، انسانیت و شرف را در مقابل سرسپردگی و دروغ ترویج داد. امشب شبی است که تصمیم دارم بعد از تأمل در آیات روح‌نواز کتاب آسمانی قرآن به اشعار گوش‌نواز مولای ایرانیم حافظ دل سپارم. برای امشبم تا یلدای دیگر هزاران اندیشه، تصمیم و اراده در نظر دارم. زومیت ضمن عرض تبریک به ایران و ایرانی در سرتاسر جهان، علی‌الخصوص به شما همراهان همیشگی‌اش که قوت‌دهنده اراده‌‌‌اش در تولید محتوای ناب و درخور می‌باشید مقالات منتخب خود را در چندین دسته از یلدای پیشین تا یلدای امشب تقدیمتان می‌کند.

مقالات منتخب زومیت در چهار دسته متفاوت زیر تقسیم‌بندی شده‌اند:

  • مقالات پربازدید: مقالاتی که در این یک سال یلدایی بیشترین بازدید کننده را به خود اختصاص دادند.
  • مقالات بررسی محصولات: داغ‌ترین مقالاتی که به بررسی جدید‌ترین محصولات تکنولوژی پرداختند و به‌طور کامل توسط تیم زومیت تهیه گردیدند.
  • مقالات اختصاصی: مقالاتی که به‌عنوان اولین قدم‌ها در برنامه‌های آینده زومیت به منظور توسعه و تولید محتوای کاملا ایرانی و با بهره‌گیری از دانش نویسندگان داخلی قلمداد می‌شوند.
  • مقالات جنجالی: این مقالات دقیقا مقالاتی است که توانستند بیشترین تعداد نظرهای شما خوانندگان گرامی را به سمت خود بکشانند.

در ذیل می‌توانید به ده مقاله برتر از هر دسته دسترسی داشته باشید:

پربازدیدترین مقالات سال زومیت

صفحه‌های اختصاصی زومیت برای آیفون 5 - با 112 هزار بازدید و ویندوز 8 با 67 هزار بازدید جز پربازدیدترین صفحات به شمار می‌روند. برخی از مقالات راهنمای خرید که در ابتدای سال تهیه شده بودند و با عرضه محصولات جدید دیگر بروز نیستند از لیست حذف شده‌اند. اما برترین مقالات یک سال اخیر زومیت:

داغ ترین بررسی‌های زومیت

مقالات جنجالی زومیت

مقالات اختصاصی زومیت

زومیت به مناسبت شب یلدا تصمیم گرفته است تا بخشی را با عنوان " به‌زودی در زومیت" راه‌اندازی کند تا شما خوانندگان همیشگی زومیت از آخرین مقالاتی که زومیت در حال تهیه و تنظیم آن است اطلاع پیدا کنید. به یاری خداوند متعال این بخش تا پایان سال بیش از حال توسعه خواهد یافت. مثل همیشه منتظر دیدگاه‌های ارزنده شما در این‌باره و دیگر بخش‌های زومیت هستیم.

زومیت امیدوار است که تا یلدای آینده اخبار خوب اقتصادی پذیرای مردم ایران باشد.

بلندی یلدا را برای زندگی قشنگتان آرزومندیم.

اگر می‌خواهید در‌باره‌ یلدا بیشتر بدانید؛ مقاله‌ خواندنی و جالب «شب یلدا؛ از کهن ‌ترین جشن‌ های ایرانی» را مطالعه کنید.

تیم زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید