قابلیت ویرایش توییت احتمالاً به‌طور رایگان دردسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت

چهارشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
طبق گزارشی جدید، توییتر احتمالاً قصد دارد امکان ویرایش توییت‌ها را به‌صورت رایگان دردسترس همه‌ی کاربران این پلتفرم قرار دهد؛ قابلیتی که درحال‌حاضر ۴٫۹۹ دلار قیمت دارد.
تبلیغات

طی روزهای گذشته شاهد انتشار خبرهای مختلفی درمورد توییتر بوده‌ایم. ایلان ماسک که اکنون به‌عنوان مدیرعامل این شبکه‌ی اجتماعی شناخته می‌شود، به‌سرعت تغییراتی را در کارکنان و محصولات اعمال کرده است. شاید مهم‌ترین تغییر این پلتفرم اجتماعی از زمانی‌که تحت مالکیت ماسک قرار گرفته است، افزایش قیمت سرویس Twitter Blue به ۱۹٫۹۹ دلار بود که بعداً به ۸ دلار کاهش یافت. به‌هرحال به‌نظر می‌رسد همه‌‌ی رخدادهای اخیر توییتر، الزماً تغییرات بدی محسوب نمی‌شوند.

به‌نوشته‌ی XDA، ظاهراً توییتر درحال بحث درمورد برنامه‌هایی است که امکان ویرایش توییت‌ها را بدون‌نیاز به سطح اشتراک Twitter Blue برای همه دردسترس قرار دهد. این ویژگی درحال‌حاضر ۴٫۹۹ دلار قیمت دارد و همان‌طور که اشاره شد احتمال افزایش آن تا ۸ دلار نیز وجود دارد. علاوه‌براین، احتمال دارد این پلتفرم یک طرح ۹۹ دلاری برای Twiiter Blue ارائه دهد که هزینه‌ی ماهانه‌ی استفاده از خدمات آن را به ۸٫۲۵ دلار می‌رساند.

تغییرات جدید توییتر با وعده‌های ماسک درمورد دریافت هزینه‌ی ۸ دلاری برای Twitter Blue مطابقت دارد. البته درحال‌حاضر این مورد فقط درحد حدس‌وگمان است زیرا خبر آن‌ها هنوز به‌طور رسمی اعلام نشده‌ است.

توییتر ازنظر ظاهری نیز تغییراتی خواهد داشت، اما درصورتی‌که ویرایش توییت‌ها بدون هیچ هزینه‌ای دردسترس همه‌ی کاربران قرار گیرد، افراد حاضر در این پلتفرم احتمالاً دلیل کم‌تری برای انتقاد از آن خواهند داشت. دربیشتر موارد به‌نظر می‌رسد نگرانی‌های زیادی درمورد تغییرات قریب‌الوقوع وجود دارد؛ اما تا زمانی‌که همه‌ی جزئیات ارائه شود فقط باید منتظر ماند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات