رویداد I/O گوگل ۲۱ و ۲۲ اریبهشت ۱۴۰۱ در سالن آمفی تئاتر Shoreline برگزار خواهد شد

جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
گوگل تأیید کرد مراسم I/O بعدی این شرکت در تاریخ ۱۱ و ۱۲ مه ۲۰۲۲ (۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱) در سالن آمفی‌تئاتر Shoreline برگزار خواهد شد.
تبلیغات

گوگل امروز تأیید کرده است که رویداد I/O 2022 را به‌طور زنده از سالن آمفی‌تئاتر Shoreline میزبانی خواهد کرد. این رویداد معمولاً به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و برخی از بخش‌های آن احتمالاً از محل برگزاری به‌طور زنده پخش خواهد شد.

به گزارش GSMArena، گوگل در بیانه‌ای که برای ورج ارسال کرده است خاطرنشان کرد:

رویداد I/O امسال در تاریخ ۱۱ و ۱۲ مه ۲۰۲۲ (۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱) و در حضور تعداد محدودی از مخاطبان برگزار خواهد شد و علاوه‌براین به‌طور زنده و کاملاً رایگان برای همه‌ی کاربران جهان پخش خواهد شد.

گوگل همچنین اشاره کرده است که مخاطبان محدودی که در رویداد I/O امسال حضور خواهند داشت عمدتاً کارمندان این شرکت و برخی شرکا خواهند بود. پازل سالانه‌ی گوگل I/O نیز به‌همراه کلیک شمار معکوس در سایت رسمی این رویداد فعال شده است.

گوگل قبلاً نسخه‌ی پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان اندروید ۱۳ را منتشر کرده است و بنابراین انتظار می‌رود در I/O امسال بیشتر روی این نسخه از سیستم‌عامل موبایلی خود تمرکز کند. این شرکت همچنین تمایل دارد قابلیت‌های جدیدی که به برخی محصولاتش ازجمله بخش جست‌وجو، دستیار صوتی اسیستنت و سرویس نقشه‌ها اضافه شده است، صحبت کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات