ردیت استفاده از NFT به‌عنوان تصویر پروفایل را به‌صورت آزمایشی ممکن کرد

یک‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۰
مطالعه 1 دقیقه
ردیت در حال آزمایش قابلیت استفاده از NFT به‌عنوان تصویر پروفایل است. این آزمایش به‌صورت محدود انجام می‌شود و فعلاً تصمیم نهایی درباره‌ی آن گرفته نشده است.
تبلیغات

توکن غیرقابل‌معاوضه یا ان‌اف‌تی (NFT) پدیده‌ی نسبتاً جدیدی است که در سال گذشته‌ی میلادی بارها خبرساز شد. حتی شبکه‌های اجتماعی نیز در این حوزه ورود کرده‌اند و توییتر از مدتی قبل امکان استفاده از NFT را به‌عنوان تصویر پروفایل فراهم کرده است.

انگجت می‌نویسد ردیت (Reddit) تبدیل NFT به تصویر پروفایل را به‌صورت آزمایشی امکان‌پذیر کرده است؛ بااین‌حال، هنوز مشخص نیست طراحی تصاویر پروفایل NFT چگونه خواهد بود. NFT در توییتر به‌شکل تصاویری شش‌ضلعی به‌نمایش درمی‌آید تا با این کار حساب‌های استفاده‌کننده از NFT متمایز باشند (حساب‌های عادی توییتر تصویر پروفایل دایره‌ای‌شکل دارند).

فردی به نمایندگی از ردیت گفته است که این شبکه‌ی اجتماعی همواره در تلاش است راه‌های جدیدی برای قدردانی از کاربرانش پیدا کند و در همین زمینه، به‌صورت آزمایشی استفاده از NFT را در تصویر پروفایل ممکن کرده است. ردیت می‌گوید این آزمایشِ کوچک به‌صورت داخلی در حال انجام است و فعلاً هیچ تصمیمی درباره‌ی انتشار گسترده‌ی این قابلیت گرفته نشده است.

نکته‌ی جالب این است که ردیت تصویر پروفایل اختصاصی را به پروژه‌ی NFT اختصاصی خود، یعنی CryptoSnoos، محدود نمی‌کند. این یعنی اگر قابلیت جدید ردیت به‌صورت گسترده دردسترس قرار گیرد، می‌توانید از هر NFT که خواستید، استفاده کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات