بيشتر امريكايي ها دوست دارند گوشي آيفون داشته باشند، ولي كاربران اندرويد وفادارترند

بيشتر امريكايي ها دوست دارند گوشي آيفون داشته باشند، ولي كاربران اندرويد وفادارترند

iPhone از جمله گوشی های بسیار پرطرفدار است. بر اساس تحقیقی که توسط Zokem صورت گرفته، این گوشی همچنان در بین امریکایی ها بیشترین طرفدار را دارد. ولی آیا طرفداران این گوشی از سیستم عامل آن هم رضایت دارند. اگر قرار باشد یک گوشی رایگان به شما بدهند، کدام گوشی و سیستم عامل را انتخاب می کردید؟ در ادامه پاسخ این نظرسنجی که از کاربران امریکایی انجام شده را بررسی می کنیم.

repurchase-behavior

همانطور که در نتایج این تحقیق مشاهده می کنید، بیشتر کاربران گوشی های iPhone در صورتی که بخواهند دوباره گوشی بخرند، مجددا آیفون تهیه می کنند. البته درصد وفاداران سیستم عامل RIM گوشی های Blackberry هم کم نیست. ظاهرا 61% از طرفداران این گوشی لوکس دوست دارند، درآینده نیز از گوشی هایی با سیستم عامل RIM استفاده کنند.

و اما استفاده کنندگان سیستم عامل گوگل اندروید به این سیستم عامل وفادار مانده و گفته اند اگر قرار باشد در آینده مجددا یک گوشی بخرند باید سیستم عامل آن اندروید باشد. البته 11% از این کاربران هم به گوشی های iPhone تمایل دارند. ولی آنچه جذاب است، وفاداری کاربران اندروید به سیستم عامل گوشی هایشان است. می توان توسط این تحقیق مطمئن شد که این دسته از گوشی های اندرویدی خود رضایت دارند.

این تحقیق را تا حدودی می توان شکست Windows Mobile نیز دانست. چراکه دوست داران سایر سیستم عامل ها تمایل زیادی به تعویض سیستم عامل خود به Windows ندارند.

منبع: Slashgear


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید