بیشتر امریکایی ها دوست دارند گوشی آیفون داشته باشند، ولی کاربران اندروید وفادارترند

بیشتر امریکایی ها دوست دارند گوشی آیفون داشته باشند، ولی کاربران اندروید وفادارترند

iPhone از جمله گوشی های بسیار پرطرفدار است. براساس تحقیقی که توسط Zokem صورت گرفته، این گوشی همچنان در بین امریکایی ها بیشترین طرفدار را دارد. ولی آیا طرفداران این گوشی از سیستم عامل آن هم رضایت دارند. اگر قرار باشد یک گوشی رایگان به شما بدهند، کدام گوشی و سیستم عامل را انتخاب می کردید؟ در ادامه پاسخ این نظرسنجی که از کاربران امریکایی انجام شده را بررسی می‌کنیم.

repurchase-behavior

همان‌طورکه در نتایج این تحقیق مشاهده می‌کنید، بیشتر کاربران گوشی iPhone در صورتی که بخواهند دوباره گوشی بخرند، مجددا آیفون تهیه می‌کنند. البته درصد وفاداران سیستم عامل RIM گوشی های Blackberry هم کم نیست. ظاهراً 61% از طرفداران این گوشی لوکس دوست دارند، درآینده نیز از گوشی‌هایی با سیستم عامل RIM استفاده کنند.

و اما استفاده کنندگان سیستم عامل گوگل اندروید به این سیستم عامل وفادار مانده و گفته اند اگر قرار باشد در آینده مجددا یک گوشی بخرند باید سیستم عامل آن اندروید باشد. البته 11% از این کاربران هم به گوشی های iPhone تمایل دارند. ولی آنچه جذاب است، وفاداری کاربران اندروید به سیستم عامل گوشی هایشان است. می‌توان توسط این تحقیق مطمئن شد که این دسته از گوشی های اندرویدی خود رضایت دارند.

این تحقیق را تا حدودی می‌توان شکست Windows Mobile نیز دانست. چراکه دوست داران سایر سیستم عامل ها تمایل زیادی به تعویض سیستم عامل خود به Windows ندارند.

منبع: Slashgear

CES LOGO

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2020 مراجعه کنید.

MWC 2019

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی MWC 2020 مراجعه کنید.

Computex

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی Computex 2019 مراجعه کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده