دانلود کنید: کتاب آشنایی با امکانات جدید در فوتوشاپ 6

دانلود کنید: کتاب آشنایی با امکانات جدید در فوتوشاپ 6

در این راهنمای ۶۹ صفحه‌ای که به زبان فارسی ترجمه شده است، با قابلیت‌های جدید فوتوشاپ CS6 آشنا خواهید شد و طرز استفاده از آن ها را فرا خواهید گرفت. ترجمه کتاب و ویراستاری آن توسط آقای محمدرضا رشیدی، طراحی جلد توسط خانم ویدا غلامی و انتشار آن توسط گویا آی‌تی انجام شده است. در ادامه توضیحات بیشتر و لینک دانلود فایل PDF آن را مشاهده خواهید کرد.

مقدمه کتاب:

حتی اگر تا حالا هرگز از فوتوشاپ استفاده نکرده باشید مطمئنا راجب آن مطالبی شنیده اید.این نرم افزار آن قدر شهرت و محبوبیت کسب کرده است که افراد اسم آن را به عنوان فعل به کار می برند و منظورشان از فوتوشاپ کردن یک عکس،ویرایش آن است.

به محض این که بر روی فوتوشاپ دست بگذارید باید خود را صاحب یک نرم افزار ویرایش عکس فوق العاده بدانید و دلیل نوشتن این راهنما ها و کتاب ها این است که به شما کمک کنیم تا بتوانید تجربه ای آسان تر و بهتر را با این گونه نرم افزار ها داشته باشید.کتاب های متعددی راجع به حقه ها و ترفند های فوتوشاپ CS5 را منتشر کردیم و بعد از انتشار نسخه ۶ ، به فکر این افتادیم تا این کتاب را برای شما تهیه کنیم.

در مقایسه با آپدیت های پیشین ، CS6 یک انقلاب به نظر می رسد.این ورژن در رابطه با رابط کاربری و کارایی فوتوشاپ بهبود هایی را اعمال کرده است.ابزار های جادویی دیگری هم وجود دارند که فضای کار شما را جذاب تر می کنند و همین جا باید از دوستانمان در شرکت ادوبی تشکر کنیم که انقدر به بازخورد های کاربران توجه می کنند!

انتهای رپورتاژ آگهی/

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده