کنسول Xbox Series X در رویداد The Game Awards 2019 معرفی شد

کنسول Xbox Series X در رویداد The Game Awards 2019 معرفی شد

در جریان رویداد The Game Awards، فیل اسپنسر رسما از کنسول جدید مایکروسافت با نام Xbox Series X رونمایی کرد که با انتشار تریلری از ظاهر آن نیز همراه بود.

در جریان جدیدترین اخبار بازی، مایکروسافت از کنسول بازی نسل بعدی خود رسما رونمایی کرد. در جریان رویداد The Game Awards 2019، فیل اسپنسر، رئیس بخش Xbox با حضور در این مراسم و با انتشار تریلری از کنسول نسل بعدی این استودیو که پیش از این با نام پروژه اسکارلت شناخته می‌شد، رسما رونمایی کرد که قرار است Xbox Series X نام داشته باشد و در تعطیلات سال ۲۰۲۰ قرار است عرضه شود. در طول تریلر شاهد رونمایی از ظاهر کنسول بازی مایکروسافت Xbox Series X نیز بودیم که ظاهری ساده، اما به‌نظر کوچک و شیک دارد و همچنین دسته بازی نیز شباهت زیادی به نمونه‌ی کنسول ایکس باکس وان دارد و باید در ادامه دید که چه تغییراتی نسبت به نسخه وان خواهد داشت. بااین حال، قیمت این کنسول اعلام نشد و احتمالا تا نمایشگاه E3 2020 باید برای این موضوع صبر کرد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

تماشا در آپارات

اسپنسر در The Game Awards اطلاعاتی از سری ایکس را نیز به اشتراک گذاشت که این کنسول قرار است قوی‌ترین و سریع‌ترین کنسول Xbox تا به امروز باشد و قرار است بهترین عملکرد و سازگاری با بازی‌ها را نیز به نمایش بگذارد. در ادامه اسپنسر وعده داد که هر ۱۵ استودیوی فرست پارتی مایکروسافت در حال ساخت بزرگ‌ترین، خلاقانه‌ترین و متنوع‌ترین بازی‌های انحصاری در تاریخ ایکس باکس هستند. در پایان صحبت‌های اسپنسر نیز از بازی Hellblade 2: Senua's Saga که جدیدترین اثر نینجا تئوری است رسما رونمایی شد تا حسابی طرفداران ایکس باکس در ابتدای The Game Awards غافلگیر و هیجان زده شوند. نکته‌ی بسیار جذاب در خصوص تریلر هلبلید ۲، اجرای آن به‌صورت In-Engine در کنسول جدید مایکروسافت بوده است که خبر از افزایش فوق‌العاده‌ی کیفیت گرافیک، جزئیات و حرکت نور و سایه‌زنی در نسل آتی کنسول‌های خانگی می‌دهد. 

پیش‌تر اسپنسر در مصاحبه‌ای با گیم‌اسپات اعلام کرده بود که نسل جدید کنسول ایکس‌باکس توان پردازشی دو برابری در قیاس با ایکس باکس وان ایکس خواهد داشت. بدین ترتیب می‌توان توان پردازشی ۱۲ ترافلاپسی را برای ایکس باکس X series پیش‌بینی کرد که آن را درکنار توانمند‌ترین کارت‌های گرافیک حال حاضر قرار می‌دهد.


منبع zoomg

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید