سامسونگ اسم‌های جدیدی برای گوشی‌های مجهز به 5G انتخاب می‌کند

سامسونگ اسم‌های جدیدی برای گوشی‌های مجهز به 5G انتخاب می‌کند

سامسونگ یک نظرسنجی در مورد نام گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار خود ایجاد کرده که حاکی از تصمیم شرکت کره‌ای برای تغییر نام گوشی‌های 5G است.

پس از سال‌ها پژوهش و آزمایش، سرانجام شبکه‌های 5G از امسال در نقاط منتخبی از جهان شروع به‌کار کردند. این امر باعث شده تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند هم دست به‌کار شوند و دستگاه‌های مجهز به فناوری 5G را برای استفاده در این شبکه‌ها روانه‌ی بازار کنند. در این میان سامسونگ نقش پر رنگی در جان‌بخشی به شبکه 5G ایفا کرده و در تأمین تجهیزات مخابراتی و تولید گوشی‌های مجهز به 5G پیش‌رو بوده است. سامسونگ با عرضه‌ی گلکسی S10 5G در آغاز سال میلادی جاری، یکی از اولین شرکت‌های ارائه‌کننده‌ی گوشی هوشمند  5G محسوب می‌شود. اخیرا نیز شایعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد غول کره‌ای قصد دارد کار مشابهی را با سری گلکسی نوت ۱۰ انجام دهد.

از آنجایی که دستگاه‌های 5G در حال گسترش هستند، به‌نظر می‌رسد سامسونگ به‌دنبال انتخاب اسامی جدیدی برای این دستگاه‌ها باشد. سامسونگ در اپلیکیشن تحقیقاتی از مشتریان خود به‌نام SmartLab Plus، یک نظرسنجی منتشر کرده و از کاربران خواسته است جالب‌ترین نام را انتخاب کنند. گزینه‌های این نظرسنجی همان‌طور که در تصویر زیر مشخص است، شامل مواردی همچون Samsung Galaxy S10 Pro و Samsung Galaxy S10 Performance Edition و Samsung Galaxy S10 و Samsung Galaxy S10 Pro Edition و Samsung Galaxy S10 Speed Edition و Samsung Galaxy S10 5G می‌شود.

galaxy s10 5g

البته باید به‌خاطر داشت که نظرسنجی ایجادشده توسط سامسونگ لزوما به‌معنی تغییر نام دستگاه‌ها در آینده نیست ولی نشان می‌دهد که حداقل این شرکت چنین گزینه‌ای را در نظر دارد. احتمال دیگر این است که نظرسنجی صرفا برای بررسی بهترین نام پرچم‌دارها از نظر مشتریان طراحی شده باشد و لزوما به مدل مجهز به 5G ارتباطی نداشته باشد.

با این‌ حال، اگر این نظرسنجی به مدل 5G مربوط باشد، گزینه‌ی آخر معقول‌تر از سایر گزینه‌ها به‌نظر می‌رسد. سایر گزینه‌های نظرسنجی نمی‌توانند به‌خوبی ویژگی خاص این گوشی را نشان دهند. هر زمانی‌که دستگاه‌های 5G رایج شوند و این قابلیت جزو امکانات عادی پرچم‌دارها شود، سامسونگ می‌تواند به‌راحتی عبارت 5G را از انتهای نام مدل‌ها بردارد، درست مثل کاری که قبلا با مدل‌های 4G انجام داد.

قیمت به‌روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی سامسونگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع گوشی‌های سری S، J، M و A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات همگی در بخش محصولات در دسترس شما خواهد بود.

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده