نوکیا آیفون را در تیزر تبلیغاتی تلفن‌های رنگی لومیا ۹۲۰، مسخره کرد

نوکیا آیفون را در تیزر تبلیغاتی تلفن‌های رنگی لومیا ۹۲۰، مسخره کرد

لومیا ۹۲۰ تازه‌ترین تلاش نوکیا برای بازگشتن به بازار تلفن‌های هوشمند و رقابت جدی با آیفون ۵ است. تلفن‌های لومیا نوکیا در رنگ‌بندی جالب و جذابی ارائه می‌شوند و نوکیا نیز از این موضوع استفاده کرده و تیزر تبلیغاتی انیمیشنی جدید خود را بر همین اساس ساخته است. در این انیمیشن همه چیز با رنگ مشکی و خاکستری و به شکل یکنواخت و خسته کننده آغاز می‌شود و مردم را در صف خرید آیفون ۵ به تصویر می‌کشد. همه چیز یکنواخت است تا زمانی که یک مشتری تقاضای رنگ دیگری را می‌کند و همه چیز به هم می‌ریزد.

ابتدا تیزر تبلیغاتی را مشاهده کنید:

آیفون همیشه در رنگ سیاه و سفید عرضه شده است، البته معمولا کمی نقره‌ای و خاکستری نیز در آن بکار رفته است و بسیاری از تلفن‌های بازار نیز به دنبال این تلفن، از همین رنگ‌بندی استفاده کرده‌اند. حالا نوکیا در این تیزرتبلیغاتی قصد دارد نشان دهد که رنگ‌بندی در تلفن نیز اهمیت دارد و کاربران می‌توانند تقاضای تلفن‌های رنگی را داشته باشند.

لومیا ۹۲۰ از ماه آینده و با رنگ‌بندی مشکی، زرد، خاکستری و قرمز وارد بازار می‌شود. لومیا ۸۲۰ علاوه بر رنگ‌های ۹۲۰ در رنگ ارغوانی نیز عرضه می‌شود.

رقبای اصلی تلفن‌های لومیا در بازار ویندوز فون دو تلفن HTC 8X و 8S هستند که البته این دو تلفن در مقابل تلفن‌های لومیا از امکانات کمتری برخودارند.

نظر شما در رابطه با تلفن‌های لومیا و آینده آنها در بازار موبایل چیست؟ آیا نوکیا با این دو تلفن می‌تواند نظر مشتریانی که وجود تلفن‌های قدرتمند همچون گلکسی اس ۳ یا آیفون ۵، حالا سخت‌گیر تر شده‌اند را به سمت خود جلب کند؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده