تصاویر شیائومی می میکس 3 با دوربین پاپ آپ و نمایشگر بدون حاشیه‌ فاش شد

دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
به‌تازگی تصاویر جدیدی از شیائومی می میکس ۳ فاش شده است که از دوربین پاپ آپ و حاشیه‌های باریکتر در این گوشی حکایت می‌کند.
تبلیغات

بدون‌شک می میکس ۳ یکی از موردانتظارترین گوشی‌های برند شیائومی است که انتظار می‌رود امسال از آن رونمایی شود. حال رندرهای جدیدی از این دستگاه منتشر شده که اگر صحت داشته باشند، می‌توان درست به مانند ویوو نکس، انتظار استفاده از دوربین ظاهرشونده را در این دستگاه داشته باشیم. با این حال نمی‌توان با اطمینان درباره‌ی حذف یا عدم حذف لبه‌ی پایینی می میکس ۳ صحبت کرد؛ اما باتوجه به این موضوع که در نسل‌های پیشین این گوشی، شاهد قرارگیری دوربین سلفی در حاشیه‌ی پایینی می میکس بودیم، حداقل می‌توان انتظار کاهش حاشیه‌ی پایینی را در این نسل داشت.

شیائومی می میکس 3 / Xiaomi mi mix 3

همانطور که مشاهده می‌کنید، در قسمت پشتی نیز از دوربین دوگانه استفاده شده که چینشی عمودی دارند و فلاش LED‌ نیز در بین دو لنز قرار گرفته است. دکمه‌های فیزیکی دستگاه نیز همگی در قسمت راستی بدنه قرار گرفته‌اند و فقط شکاف سیم‌کارت در قسمت چپ جای گرفته است؛ این در حالی است که صفحه‌نمایش با لبه‌های منحنی، جلوه‌ی تازه‌ای به خود گرفته است. از تصاویر این‌طور بر می‌آید که یک‌بارِ دیگر شاهد استفاده از ترکیب فلز با شیشه و سرامیک خواهیم بود. لازم به ذکر است که احتمال جعلی بودنِ این تصاویر وجود دارد و جای تعجب نیست اگر محصول نهایی تفاوت‌های عمده‌ای با رندرهای اخیر داشته باشد. 

شیائومی می میکس 3 / Xiaomi mi mix 3
شیائومی می میکس 3 / Xiaomi mi mix 3
شیائومی می میکس 3 / Xiaomi mi mix 3
شیائومی می میکس 3 / Xiaomi mi mix 3

سیستمی که برای دوربین سلفی می میکس ۳ در نظر گرفته شده است، شباهت‌ بسیاری به ساختار دوربین ویوو نکس دارد و این قسمت در مواقع نیاز، در ابعادی کوچک از بالای دستگاه نمایان خواهد شد. در پایان از شما دعوت می‌کنیم برای اطلاع از قیمت گوشی و مشخصات کامل انواع محصولات الکترونیکی از بخش محصولات زومیت استفاده کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات