قدیمی ترین فایل تورنت با عمر ۴٫۴۱۹ روزه در حال اشتراک گذاری است

قدیمی ترین فایل تورنت با عمر ۴٫۴۱۹ روزه در حال اشتراک گذاری است

در ۲۰ سپتامبر ۲۰۰۳ فایل تورنتی برای نسخه‌ی ASCII فیلم ماتریکس ایجاد شد که تا کنون با وجود داشتن یک سیدر (Seeder) به عنوان قدیمی‌ترین فایل تاریخ تورنت شناخته می‌شود. با زومیت همراه باشید.

نسخه‌‌ای ASCII از فیلم سینمایی ماتریکس که هم اکنون تنها یک سیدر دارد، به عنوان قدیمی‌ترین فایل تورنت ایجاد شده در این شبکه شناخته شده است. این فایل به شهادت کارشناسان و  متخصصانی که در ToorentFreak قلم می‌زنند، به عنوان قدیمی‌ترین فایل تورنت ایجاد شده در شبکه‌ی تورنت معرفی شده است. این وب‌سایت که در حوزه‌ی تورنت فعالیت می‌کند در سال ۲۰۰۵ مطلبی را در این خصوص منتشر کرده و این فایل را با قدمتی ۶۹۶ روزه به عنوان قدیمی‌ترین نسخه‌ی موجود شناسایی کرده است.

امروزه به واسطه‌ی افزایش ظرفیت‌ هاردهای HDD، کاربران هر آنچه را که نیاز داشته باشند، همراه خود دارند؛ اما با توجه به اینکه کاربران ستون اصلی حفظ اطلاعات شبکه‌ی تورنت هستند، این روزها این شبکه بسیاری از اطلاعاتی را که سال‌های پیش داشته، ندارد و نمی‌توان فایل تورنت‌های موجود را دریافت کرد. اولین نسخه از کلاینت تورنت در سال ۲۰۰۱ میلادی عرضه شده و با توجه به ساختار شبکه، زنده نگه داشتن یک تورنت کار بسیار مشکلی است.

آیا شما نیز از کاربران شبکه‌ی تورنت هستید؟ نظر شما در مورد این شبکه و فایل‌های موجود روی آن چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده