هواوی سومین تولید کننده‌ی بزرگ گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۱۵ بوده است

هواوی سومین تولید کننده‌ی بزرگ گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۱۵ بوده است

هواوی در جریان برگزاری کنفرانس خود در نمایشگاه CES 2016 اعلام کرد که به سومین تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی تبدیل شده است. همراه زومیت باشید.

هواوی ساعاتی پیش کنفرانس مطبوعاتی خود را در جریان نمایشگاه CES 2016 برگزار کرد. چینی‌ها در جریان کنفرانس خود به ارائه‌ی آماری در خصوص فروش گوشی‌های تولید شده به بازار اشاره کردند. براساس اطلاعات ارائه شده توسط این کمپانی، هواوی تبدیل به سومین کمپانی بزرگ عرضه کننده‌ی گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۱۵ شده است. همچنین چینی‌ها اعلام کردند که وضعیت برند این کمپانی در مقایسه با سال‌های گذشته بسیار بهتر شده و نام این کمپانی بیش از پیش شناخته‌ شده‌تر شده است. هواوی امیدوار است تا در آینده‌ی وضعیت بهتری را برای خود به ارمغان بیاورد.

هواوی اعلام کرده که نه تنها این روزها افراد بسیار بیشتری با برند هواوی آشنا هستند، بلکه تعداد خریداران محصولات این کمپانی نیز در مقایسه با گذشته بسیار بیشتر شده است. براساس اطلاعات ارائه شده توسط هواوی این کمپانی با در اختیار داشتن بیش از ۹.۷ درصد از بازار گوشی‌های هوشمند، سومین تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند در جهان است.

سهم هواوی از میزان گوشی‌های تولید شده در سال ۲۰۱۵ در مقایسه با کمپانی رده چهارمی اپو تقریبا دو برابر است. اپو در سال ۲۰۱۵ موفق شده تا با در اختیار گرفتن ۵.۳ درصد از گوشی‌های تولید شده، رده‌ی چهارم را در اختیار بگیرد.

کلیه‌ی اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه را در صفحه‌ی اختصاصی CES 2016 مشاهده کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده