بلندگوهای Echo آمازون برنامه‌ های ورزشی پیشنهاد می‌دهند

بلندگوهای Echo آمازون برنامه‌ های ورزشی پیشنهاد می‌دهند

در طول سال‌های اخیر کمپانی‌های پیشرو در عرصه‌ی فناوری اقدام به توسعه‌ی دستیارهای صوتی هوشمند کرده‌اند. آمازون نیز در این راستا بلندگوهای Echo را معرفی کرده که قابلیت‌های هوشمند بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. آخرین قابلیت اضافه شده به این محصول، امکان ارائه‌ی برنامه‌های ورزشی به کاربران است.

 آمازون در حال تلاش است تا بلندگوهای اکو را به بهترین شکل ممکن توسعه دهد. این محصول که در نوع خود منحصر به فرد است، یک بلندگو با قابلیت‌های هوشمندی است و برای مثال می‌توان دستورات صوتی صادر شده توسط کاربر را شناسایی کرده و در پاسخ خدماتی را در اختیار وی قرار دهد. البته باید به این موضوع اشاره کرد که این سیستم در حال حاضر با مشکلاتی روبرو است و محدودیت‌هایی دارد، اما این موضوع باعث نشده تا آمازون از توسعه و بهبود هر چه بیشتر این سیستم پا پس بکشد.

یکی از قابلیت‌های جدیدی که به اکو اضافه شده، امکان ارائه‌ی برنامه‌ی ورزشی است. کاربران می‌توانند از این بلندگو درخواست کنند تا برنامه‌هایی ورزشی را برای کاربر ارائه کند. این برنامه‌های ورزشی می‌تواند برای افزایش متابولیسم، افزایش انرژی، کاهش استرس و آب کردن چربی‌ها باشد. براساس اطلاعات ارائه شده می‌توان این قابلیت را با دستور صوتی "Alexa, Start 7-Minute Workout" فعال شده و قابل استفاده می‌شود.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که آمازون به سیستم صوتی هوشمند خود اضافه کرده، دستور صوتی Ask Fidelity است. با استفاده از این دستور کاربران می‌توانند سوالاتی نظیر وضعیت سهام یک کمپانی خاص را جویا شوند. همچنین اکو قادر است سوالاتی را در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پاسخ دهد که می‌تواند بسیار جالب توجه باشد.

باید دید که نهایتا این بلندگوی هوشمند آمازون تا چه اندازه‌ می‌تواند کاربردی باشد؟ نظر شما در این خصوص چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده