تماشا کنید: بلک بری ویدیویی را از فرایند تولید گوشی هوشمند Priv منتشر کرد

دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
بلک بری Priv را باید اولین قدم در مسیر بهبود وضعیت بخش تولید سخت افزار کمپانی کانادایی خواند. گزارش‌های منتشر شده نشان از این دارد که به لطف تولید این گوشی هوشمند اندرویدی و در پیش گرفتن سیاست‌های متفاوت در بخش نرم‌افزار، بلک بری به روز‌های خوب خود بازخواهد گشت. این کمپانی حال ویدیویی را از فرآیند تولید Priv منتشر کرده است. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

 کمپانی کانادایی بلک بری ویدیویی را منتشر کرده که در آن نحوه‌ی ساخت گوشی هوشمند اندرویدی خود را با نام Priv شرح داده است. این گوشی هوشمند را باید کلیدی برای حل مشکلاتی خواند که بلک بری در سال‌های اخیر با آن دست و پنجه نرم می‌کرد. کمپانی کانادایی  پس از آنکه روند رو به بهبودی را در تولید گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل خود ندید، رو به سوی اندروید آورد و پس از انتشار شایعات فراوان، این گوشی هوشمند معرفی شد. هرچند میزان فروش گوشی‌های هوشمند این کمپانی در مقایسه با گذشته کاهش یافته، اما Priv باعث شده تا میانگین قیمت گوشی‌های عرضه شده توسط بلک بری افزایش پیدا کند. براساس اطلاعات ارائه شده این گوشی‌هوشمند اندرویدی قادر است تمام اپلیکیشن‌های موجود برای اندروید را اجرا کند که همین موضوع را باید فاکتور مثبتی برای آن در نظر گرفت.

بلک بری Priv از وجود یک صفحه‌ی نمایش با لبه‌های خمیده بهره می‌برد. همچون سایر گوشی‌های هوشمند عرضه شده توسط بلک بری، این محصول نیز از وجود کیبورد فیزیکی بهره می‌برد. کیبورد فیزیکی تعبیه شده روی این گوشی با کشیدن قسمت زیرین بصورت کشویی باز می‌شود. به نظر می‌رسد خود بلک بری نیز از محصولی که روانه‌ی بازار کرده، بسیار راضی است، چراکه کانادایی‌ها ویدیویی را برای نمایش فرآیند تولید و آزمایش این محصول منتشر کرده‌اند. همانطور که در ویدیو میز مشاهده می‌کنید، ابتدا کلید‌های فیزیکی سمت راست گوشی در جای خود قرار گرفته و سپس ماژول‌های دیگر نظیر دوربین و لولای مکانیزم کشویی کار گذاشته می‌شوند. در نهایت سنسور‌های مورد نیاز و سیستم روشنایی کیبورد در محل مورد نظر تعبیه شده و کیبورد در جای خود قرار می‌گیرد.

با وجود اینکه می‌توان به جرات بلک بری Priv را یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند این کمپانی خواند، اما این گوشی می‌تواند با کیفیت بیشتری نیز روانه‌ی بازار شود. برای مثال می‌توان به بدنه‌ی پلاستیکی و انتقادات وارد شده به این محصول در اثر استفاده‌ی زیاد از پلاستیک اشاره کرد. البته نباید از بهبود‌های انجام شده روی این گوشی هوشمند که شامل تغییرات کاربردی در رابط کاربری و تاچ پد است، غافل شد.

لینک دانلود

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبعandlroidheadlines

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات