مایکروسافت شبکه CDN جهانی خود را معرفی کرد

دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵
مطالعه 1 دقیقه
مایکروسافت امروز در جریان رویداد بیلد از شبکه‌ی جهانی CDN یا شبکه‌ی تحویل محتوای خود رونمایی کرد.
تبلیغات

شبکه‌های تحویل محتوا (CDN) به اپلیکیشن‌های مبتنی بر فضای ابری اجازه‌ی گسترش و توزیع سریع و قابل اتکای محتوا در سراسر دنیا را می‌دهند. مایکروسافت امروز در جریان رویداد Build 2018 از شبکه‌ی CDN‌ جهانی خود رونمایی کرد که قرار است از طریق Azure CDN و سایر ارائه‌دهندگان خدمات CDN مانند ورایزن و Akmai در دسترس قرار گیرد.

ردموندی‌ها به‌لطف سرویس‌های ابری کنونی خود، نظیر آفیس ۳۶۵، اسکایپ، بینگ، وان‌درایو و ایکس‌باکس لایو، تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای در زمینه‌ی اجرای شبکه‌های تحویل محتوا در اختیار دارند.

سرویس بومی جدید مایکروسافت با اجرا در مرز شبکه‌ی جهانی این شرکت، پلتفرم CDN‌ بسیار فوق‌‌العاده‌ای را در اختیار کاربران آژور قرار می‌دهد. اتصال به شبکه‌ی مایکروسافت در کنار قابلیت‌های جدید کش منطقه‌ای (Regional Caching) عملکرد کش پایدار و قابل پیش‌بینی‌تری را از طریق فراهم‌سازی کش چندلایه در کنار دسترسی خصوصی و مستقیم به محتوا در آژور از PoP-های مرزی هر CDN‌ ممکن می‌کند.

مایکروسافت امروز نسخه‌ی پیش‌نمایش عمومی گواهی SSL اختصاصی را نیز معرفی کرد که به کاربران اجازه‌ی سفارشی‌سازی، نگه‌داری از گواهی و ایجاد راهکار CDN متناسب‌ با نیازهای خود را می‌دهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی CDN اختصاصی مایکروسافت به این لینک مراجعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات