آمازون، برکشایر هاثاوی و جی پی مورگان کمپانی بهداشتی و درمانی تاسیس می‌کند

آمازون، برکشایر هاثاوی و جی پی مورگان کمپانی بهداشتی و درمانی تاسیس می‌کند

سه کمپانی نام آشنای آمازون، برکشایر هاثاوی و جی‌پی‌مورگان برای یک شرکت درمانی و بهداشتی با هدف خدمت‌رسانی به کارمندان این سه کمپانی تاسیس می‌کنند.

با توجه به اینکه کمپانی‌هایی نظیر آمازون، جی‌پی‌مورگان و برگشایر هاثاوی در زمره‌ی بزرگ‌ترین کمپانی‌های فعال در جهان هستند، از این‌رو تصمیم‌گیری در حوزه‌هایی نظیر راه‌اندازی یک کمپانی مستقل بهداشتی برای رفع نیازهای این کمپانی‌ها امری ساده و قابل انجام است. روز گذشته شاهد انتشار خبری بودیم که نشان از سرمایه‌گذاری سه کمپانی بزرگ آمازون، برکشایر هاثاوی و جی‌پی‌مورگان برای تاسیس یک کمپانی جدید فعال در حوزه‌ی بهداشت و درمان داشت. این کمپانی خصوصی با هدف مدیریت نیازهای درمانی کاربران کمپانی‌های مورد نظر تاسیس شده و به‌صورت خصوصی نیز اداره خواهد شد. براساس اطلاعات ارائه شده کارمندان این سه کمپانی به همراه خانواده‌هایشان می‌توانند از خدمات بهداشتی و درمانی این کمپانی استفاده کنند.

به گزارش وال‌استریت‌ژورنال این کمپانی بهداشتی و درمانی بدون در نظر داشتن سوددهی و در نظر داشتن فاکتورهای مالی فعالیت خواهد کرد. بنابر اطلاعات ارائه شده انتظار می‌رود این کمپانی جدید بهداشتی و درمانی با در نظر گرفتن دستاوردهای بلندمدت به فعالیت خود ادامه دهد. 

جف بزوس، مدیرعامل و موسس آمازون در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

ما کاملا از مشکلات و چالش‌های ورود به حوزه‌ی فعالیت بهداشت و درمان آگاه هستیم. هدف ما از ورود به این فضا کاهش بار مالی روی اقتصاد کشور در کنار افزایش بهره‌وری برای کارمندان و خانواده‌‌ی آن‌ها از طریق ارائه‌ی خدمات با کیفیت است.

وارن بافت، مدیرعامل برکشایر هاثاوی نیز د‌ر این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

هزینه‌های درمانی و بهداشتی در آمریکا بار بزرگی بر دوش اقتصاد آمریکا قرار داده و هر روز شاهد افزایش آن هستیم.

جیمی دیمون نیز به این نکته اشاره کرده که هدف نهایی راه‌اندازی این شرکت مشترک برای فعالیت‌های بهداشتی و درمانی ایجاد راهکارهایی برای منفعت اقتصاد آمریکا، کارکنان و خانواده‌های این افراد است.

هنوز اطلاعاتی در رابطه با جزئیات این کمپانی جدید ارائه نشده و به نظر می‌رسد در آینده‌ی نزدیک شاهد شکل‌گیری تیم مدیریتی و تبیین نقشه‌ی راه برای این کمپانی باشیم. به طور حتم اصلی‌ترین تمرکز این کمپانی استفاده از فناوری برای کاهش هزینه‌های درمانی خواهد بود.

منبع techcrunch

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده