جولیان آسانژ حساب کاربری توییترش را حذف کرده است [بروزرسانی]

جولیان آسانژ حساب کاربری توییترش را حذف کرده است [بروزرسانی]

به دلایلی نامعلوم، حساب کاربری جولیان آسانژ در توییتر از دسترس خارج شده است که نشان از حذف اکانت این افشاگر اطلاعات محرمانه دارد.

حساب کاربری توییتر جولیان آسانژ، مؤسس سایت ویکی‌لیکس به دلایل نامعمولی در دسترس نیست که گمانه‌هایی مبنی بر حذف این اکانت از توییتر مطرح کرده است. هنوز مشخص نیست چرا جولیان آسانژ حساب کاربری خود را در توییتر حذف کرده است. خبر حذف شدن حساب کاربری توییتر جولیان آسانژ توسط فرد یا وب‌سایتی اعلام شد که از ۱۸ سپتامبر سال جاری میلادی هر ساعت یک بار تصویری از وضعیت حساب کاربری آسانژ تهیه می‌کرد. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، حساب کاربری آسانژ تقریبا در ساعات اولیه بامداد و نزدیک به ساعت یک به وقت گرینویچ حذف شد.

شواهد امر نشان از این دارند که این حساب کاربری از سوی توییتر غیر فعال نشده و جولیان آسانژ از روز جمعه، توییتی منتشر نکرده است. نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم، پابرجا بودن اکانت توییتر ویکی‌لیکس است. حتی در ویکی‌لیکس نیز شاهد انتشار توییتی برای روشنگری در خصوص دلیل حذف حساب کاربری جولیان‌ آسانژ نیستیم.

در صورتی که یکی از دنبال‌کنندگان جولیان آسانژ بودید، حال با جستجوی نام آسانژ نتیجه‌ای به نمایش درنمی‌آید. باید دید آیا جولیان آسانژ واکنشی به اخبار منتشرشده و حذف اکانت خود نشان خواهد داد و این موضوع را تشریح می‌کند یا خیر؟

بروزرسانی:

پس از گذشت ساعاتی از زمان حذف شدن حساب کاربری جولیان آسانژ از توییتر، حساب کاربری وی دوباره به توییتر بازگشت و با چندین پست به کار خود ادامه داد.

منبع gizmodo

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید