ال‌جی بزرگترین نمایشگر OLED جهان را در فرودگاه اینچئون نصب کرد

ال‌جی بزرگترین نمایشگر OLED جهان را در فرودگاه اینچئون نصب کرد

نمایشگرهای بی‌نظیر و منحصر به فرد که در فرودگاه بین المللی اینچئون نصب شده است جادوی OLED را به میلیون‌های مسافر نشان می‌دهد.

ال‌جی، دو عدد از بزرگترین نمایشگرهای OLED جهان را در فرودگاه بین‌المللی اینچئون کره جنوبی رونمایی کرد. ال‌جی برای طراحی دیوارهای نمایشگری عظیم که ترمینال اصلی این فرودگاه تحسین‌شده را زینت داده‌اند، همکاری نزدیکی با شرکت فرانسوی طراحی Wilmotte & Associés داشته است.

هر نمایشگر از ۱۴۰ پنل OLED منحنی ۵۵ اینچ تشکیل شده است که در نتیجه نمایشگر ۱۳ متر ارتفاع و ۸ متر عرض دارد. این اندازه معادل سطح سه کانتینر بزرگ است. این دو نمایشگر بسیاری از قابلیت‌های فناوری OLED را ارائه می‌دهند، ویژگی‌هایی نظیر آتش‌بازی درخشان در آسمان شب. همچنین به دلیل اینکه در نمایشگرهای OLED هر پیکسل به طور مستقل روشن می‌شود، دیگر نیازی به LED بک‌لایت نیست. بنابراین این نمایشگرها بسیار سبک شده‌اند و با کمترین حائل‌ها از سقف آویزان شده‌اند.

نمایشگر اولد ال جی

پارک وان سو، رئیس و مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی اینچئون می‌گوید:

این نمایشگرهای OLED به خوبی مکمل فناوری پیشرفته‌ای هستند که فرودگاه ما به آن شهره است. ما همواره برای نشان دادن فناوری‌های مدرنی که در کره تولید می‌شوند به میلیون‌ها مسافر مشتاقیم. OLED در بین این فناوری‌ها ممتاز است.

lg oled

رو سیونگ، نائب رئیس و مدیر بخش B2B ال‌جی معتقد است:

اگرچه بزرگترین نمایشگر OLED مطمئنا مسئله‌ایست که ما بدان افتخار می‌کنیم، اما آنچه ما را بیشتر هیجان‌زده کرده است یافتن فرصت معرفی جادوی OLED به مسافران سراسر جهان است. مزایای فناوری OLED تنها باید دیده شود، و نمی‌توان با هیچ کلمه‌ای آن را بیان کرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید