تمام موجودی Nexus 7 به فروش رسید

تمام موجودی Nexus 7 به فروش رسید

همانطور که پیش‌بینی می‌شد تبلت ۷ اینچی تازه وارد گوگل با استقبال گسترده‌ای روبرو شد و تمام موجودی Nexus 7 چه در فروشگاه‌های آنلاین و چه در فروشگاه‌های فیزیکی به فروش رسید. حال کاربرانی که این محصول را سفارش می‌دهند باید یک تا دو هفته برای مدل ۱۶ گیگابایت و حدود ۳ روز برای مدت ۸ گیگابایت منتظر بمانند تا کالا تحویل‌شان گردد. البته اسوس، تولیدکننده تبلت Nexus 7 گوگل با تمام توان در حال تولید و تامین موجودی کالا است تا بتواند نیاز بازار را پاسخ‌گو باشد.

قیمت فوق‌العاده، اکوسیستم مناسب و سخت‌افزار کارآمد، نکسوس ۷ را به یک تبلت ایده‌آل تبدیل کرده است. استقبال بسیار خوب کاربران نیز باعث شده تا تمام موجودی تولیدی اسوس به فروش برسد. نکسوس به جز گوگل‌پلی از طریق چندین فروشگاه فیزیکی و آنلاین در امریکا و بریتانیا به فروش می‌رسد که از آن جمله می‌توان به:‌ GameStope, Office Depot Kmart, Staples, B&H NYC, MobileCity, Sam's Club و Curry PC World UK اشاره کرد.

فروش فوق‌العاده نکسوس ۷، نشان از موفقیت گوگل در عرضه اولین تبلت اختصاصی این شرکت دارد، تبلتی که گوگل سود حاصل از خود سخت‌افزار را حداقل در نظر گرفته و چشم به سود حاصل از فروش نرم‌افزار دوخته است.

نظر شما در مورد نکسوس ۷ چیست اگر این تبلت با قیمت حدود ۴۰۰ هزار تومان وارد بازار کشور شود آیا آن را انتخاب خواهید کرد؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید