بروزرسانی اندروید مارشمالو شهریور آینده برای K3 Note‌ لنوو ارائه می‌شود

بروزرسانی اندروید مارشمالو شهریور آینده برای K3 Note‌ لنوو ارائه می‌شود

بروزرسانی به اندروید مارشمالو یکی از خبرهای داغ این روزها دنیای اندورید است. به تازگی اخباری در مورد چارچوب زمانی بروزرسانی اندروید برخی محصولات لنوو منتشر شده است. با زومیت همراه باشید. 

یکی از مواردی که بخصوص در حین خرید گوشی‌های اندوریدی نیازمند توجه است، میزان پشتیبانی شرکت تولید کننده و بروزرسانی نرم افزاری گوشی‌ مورد نظر  است. شاید این روزها میزان بروزرسانی مدل‌های مختلف تولید کنندگان گوشی‌های هوشمند به اندروید مارشمالو، سنگ محک خوبی برای مقایسه‌ی نحوه‌ی پشتیبانی شرکت‌ها از کاربران باشد. در ادامه مرور مختصری بر مدل‌های لنوو که به اندروید مارمالو بروز می‌شوند، خواهیم داشت. 

 سه گوشی هوشمند K3 Note، A7000 و  A7000 پلاس جزء محصولاتی هستند که بروزرسانی اندروید مارشمالو را دریافت خواهند کرد؛ ولی انتظار نداشته باشید که این اتفاق به این زودی رخ دهد. 

اندروید مارشمالو برای هر سه گوشی ذکر شده در سپتامبر سال ۲۰۱۶ (شهریور ۱۳۹۵)  ارائه خواهند شد؛ هر چند انتظار داریم گوگل در آن زمان در حال آماده‌سازی خود برای ارائه اندروید N باشد. 

شاید این یکی از ایرادات گوشی‌های هوشمند با قیمت مناسب باشد که همیشه بعد از گوشی های پرچمدار و گران قیمت بروز رسانی می‌شوند. همچنین دو گوشی هوشمند وایب اس ۱ و وایب پی ۱ که در انتظار عرضه آن‌ها به بازار هستیم، در ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ (خرداد ۱۳۹۵) به اندروید مارشمالو بروز می‌شوند. 

 در حال حاضر این ۵ مدل تنها مدل‌هایی هستند که بروز رسانی اندروید مارشمالو برای آن‌ها تایید شده است. این در حالی است که به نظر می‌رسد وایب زد ۲ پرو که بعنوان پرچمدار فعلی لنوو شناخته می‌شود، همچنان روی اندروید ۵ باقی بماند. 

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید