انتشار آپدیت اندروید 5.1.1 برای هواوی آنر 6

دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
مطالعه 1 دقیقه
هواوی آپدیت اندروید ۵.۱.۱ را به همراه لانچر EMUI 3.1 برای هواوی آنر ۶ منتشر کرده است. این آپدیت در مرحله اول برای هند به صورت OTA عرضه شده است. اما سایر کاربران می‌توانند اقدام به دانلود رام رسمی کرده و به صورت دستی اقدام به آپدیت گوشی خود کنند.
تبلیغات

 هواوی رام رسمی خود را در وبسایت هواوی هند آپلود کرده است. حجم این فایل ۱.۳ گیگابایت است و در صورتی که در نظر دارید به صورت دستی اقدام به بروزرسانی کنید، حداقل به ۳ گیگابایت فضای خالی بر روی دستگاه خود نیاز خواهید داشت.

تغییرات صورت گرفته به صورت رسمی اعلام نشده‌ است. اما با این بروزرسانی اندروید شما از کیت‌کت به لالی‌پاپ ارتقا خواهد یافت که علاوه‌ بر تغییرات ظاهری، بهینه‌سازی‌های زیادی در زمینه امنیت و باتری صورت گرفته است. هم‌چنین ران‌تایم به ART تغییر کرده است که بهبود عملکرد را به دنبال دارد.

 هواوی آنر 4C و 4X پیش‌تر این بروزرسانی را دریافت کرده بودند. اما اگر شما آن را از دست داده‌اید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت قرار داده شده، رام مورد نظر را دریافت کنید. بروزرسانی سایر کشور‌ها نیز به زودی منتشر خواهد شد و خوشبختانه دریافت آن از طریق OTA در دسترس خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات