اپلیکیشن‌های آفیس به صورت پیش‌فرض روی محصولات اندرویدی ایسوس نصب می‌شوند

اپلیکیشن‌های آفیس به صورت پیش‌فرض روی محصولات اندرویدی ایسوس نصب می‌شوند

در بازاری که هر روز کمپانی‌های بزرگ و مشهور به فکر سبقت گرفتن از دیگران هستند، این مایکروسافت است که به خوبی توانسته به لطف سرویس‌ها و خدمات خود به خوبی از دنیای دستگاه‌های اندرویدی درآمدزایی کند. حالا خبر می‌رسد به زودی اپلیکیشن‌های مجموعه‌ی آفیس به صورت پیش‌فرض روی محصولات اندرویدی ایسوس نصب خواهند شد.

 مایکروسافت در تصمیم‌گیری‌های جدید خود برای فراگیرتر کردن استفاده از اپلیکیشن‌های آفیس و دیگر سرویس‌های خود سعی کرده هزینه‌های مربوط به حق لایسنس را کاهش داده یا حذف کند تا کاربران بیشتری بتوانند روی گوشی‌های موبایل یا تبلت‌های اندرویدی خود از خدمات ردموندی‌ها لذت ببرند.

حالا در اقدامی تازه قرارداد همکاری مایکروسافت و ایسوس برای نصب اپلیکیشن‌های مجموعه‌ی آفیس و برخی سرویس‌های دیگر به صورت پیش‌فرض روی دستگاه‌های اندرویدی تولید شده کمپانی تایوانی به امضا رسیده که نشان می‌دهد ایسوس سعی کرده از رقبای خود جا نماند.

البته ایسوس اولین کمپانی نیست که تصمیم گرفته بسته آفیس مایکروسافت را برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های نصب کند و در حال حاضر ۳۰ تولیدکننده برتر از سراسر دنیا قرارداد مشابهی را با مایکروسافت به امضا رسانده‌اند. از مهمترین برندها می‌توان به قرارداد سامسونگ با ردموندی‌ها اشاره کرد که اوایل سال جاری میلادی به امضا رسید و تا کنون اپلیکیشن‌های آفیس را بروی دستگاه‌های رده‌بالای خود مانند گلکسی اس 6، گلکسی اس 6 اج و گلکسی نوت 5 نصب کرده است.

خبر این قرارداد در حالی منتشر شده که روز گذشته اعلام شد گوگل و مایکروسافت نزاع پتنتی خود را کنار گذاشته‌اند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده