سامسونگ درصدد است تا سرعت توسعه نرم افزارهای تایزن را افزایش دهد

جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۱
مطالعه 2 دقیقه
اگر سامسونگ می‌خواهد که تایزن با موفقیت پیش برود باید اکوسیستم قدرتمندی را برای این سیستم‌عامل ایجاد کند و در واقع سامسونگ به شدت در تلاش است تا به سرنوشت بلک‌بری دچار نشود. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

امروزه نرم‌افزارها نقش اساسی در حیات پلتفرم‌ها دارند. یکی از دلایلی هم که پلتفرم‌هایی مثل ویندوزفون و بلک‌بری طی سال‌های اخیر اوضاع چندان مساعدی نداشته‌اند این بوده که کاربران نمی توانستند همان نرم‌افزارهایی که در اندروید و iOS در اختیار داشتند در ویندوزفون و بلک‌بری هم داشته باشند.

سامسونگ طی ماه‌های اخیر با توسعه دهندگان تایزن در ارتباط بوده تا  آ‌ن‌ها را به خوبی با اهمیت ساخت محیطی برای توسعه‌ی نرم‌افزارهای تایزن آشنا کند و کیت  توسعه‌ی نرم‌افزار را به آنها ارائه کند.  حضور سامسونگ در نمایشگاه IFA 2015 می‌تواند به این روند شتاب بیشتری ببخشد؛ چرا که این شرکت ویژگی‌های بیشتری از تایزن را به رخ رقبا می‌کشد. 

اما اگر هنوز با گستردگی سیستم عامل تایزن آشنایی ندارید شاید جملاتی که در ادامه می‌خوانید دید اولیه خوبی به شما در مورد تایزن بدهد. استور تایزن در ۱۸۲ کشور دنیا در دسترس است ولی فقط  کمی بیش از ۱۰۰۰ نرم‌افزار ثبت شده در این استور وجود دارد که در مقایسه با میلیون‌ها نرم‌افزار موجود در اپ استور اپل یا پلی استور گوگل واقعا ناچیز است. 

به نظر می رسد سامسونگ برای جلب نظر کاربران iOS و اندروید به سوی تایزن به تلاش مضاعفی نیاز دارد. نظر شما چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات