نسخه‌ی بتای کورتانا برای اندروید به صورت عمومی منتشر شد

سه‌شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۹
مطالعه 2 دقیقه
خبر انتشار دستیار صوتی کورتانا برای سیستم‌عامل اندروید به ماه می باز می‌گردد و ماه گذشته نسخه‌ی بیلد آن فاش شد که لینک دانلود آن را برای شما قرار دادیم. اما امروز مایکروسافت به صورت رسمی نسخه‌ی بتای کورتانا را روی فروشگاه پلی‌استور در اختیار عموم قرار داده است.
تبلیغات

 با عرضه‌ی کورتانا در فروشگاه پلی‌استور هر کاربری که علاقه داشته باشد می‌تواند بدون توجه به اینکه این دستیار صوتی اکنون در حالت بتا قرار دارد، از آن استفاده کند؛ ولی تنها نکته مهم این است که برای بررسی نسخه‌ی بتای کورتانا باید ساکن آمریکا باشید.

اگر قصد دارید کورتانا را برای اندروید دانلود کنید می‌توانید از لینک انتهای مطلب کمک بیگرید. برای این کار باید توافق‌نامه‌ی پیوستن به تسترهای نسخه‌ی بتای کورتانا رو بپذیرید تا بتوانید آن را از پلی‌استور دریافت نمایید.

کورتانای اندروید از بیشتر قابلیت‌های این دستیار صوتی در ویندوز 10 و ویندوزفون پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید یادآورهای مورد نظر خود را تنظیم کنید، به وبگردی و جستجو در اینترنت بپردازید، اطلاعات پروازها را چک کنید و وظایف خود را در تمامی دستگاه‌های مجهز به کورتانا شروع کرده و به پایان برسانید. حتی اگر می‌خواهید کورتانا جایگزین گوگل ناو شود، می‌توانید تنظیم کنید که با نگه داشتن کلید هوم، دستیار صوی مایکروسافت اجرا شود.

البته هنوز کارهایی وجود دارد که کورتانای اندروید از انجام آنها بر نمی‌آید. امکان تغییر تنظیمات یا باز کردن اپلیکیشن‌ها وجود ندارد و نمی‌توانید آن را با بیان کردن Hey Cortana اجرا کنید. این قابلیت‌ها در بروزرسانی‌های بعدی اضافه خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات