سونی موبایل و ZMP برای ارائه‌ی راهکارهای شرکتی با استفاده از پهپاد توافق کردند

سونی موبایل و ZMP برای ارائه‌ی راهکارهای شرکتی با استفاده از پهپاد توافق کردند

سونی موبایل و ZMP برای توسعه و ارائه راهکارهای شرکتی با استفاده از پهپاد، شرکت مشترک راه‌اندازی می‌کنند. این شراکت به سونی کمک می‌کند تا در حوزه‌ی جدیدی که این روزها طرفداران زیادی نیز پیدا کرده، سرمایه گذاری کند.

در ادامه‌ی متن کامل بیانیه‌ی مطبوعاتی سونی که در اختیار زومیت قرار گرفته را مشاهده می‌کنید:

  • دو شرکت سونی موبایل و ZMP در اوایل اوت ۲۰۱۵ مشترکا بر روی «Aerosense inc» سرمایه‌گذاری خواهند کرد
  • این شراکت از فناوری‌های دوربین، حسگر، شبکه‌های مخابراتی و رباتیک سونی و فناوری‌های راندن خودکار و رباتیک  ZMP استفاده خواهد کرد

توکیو، ژاپن- بخش ارتباطات سونی موبایل: هیروکی توتوکی، رئیس ومدیر ارشد اجرایی و ZMP: هیساشی تانیگوچی، مدیر ارشد اجرایی بر روی مشارکت در زمینه توسعه و راه‌اندازی راهکارهای شرکتی با استفاده از پهپاد برای تصویربرداری با ترکیب پردازش داده‌های ابری، به توافق رسیدند. Sony Mobile و ZMP به‌طور مشترک روی «Aerosense Inc.»، شرکتی که قرار است در اوایل آگوست امسال راه‌اندازی شود، سرمایه‌گذاری خواهند کرد.

فناوری‌های دوربین، حسگر، شبکه‌های مخابراتی و رباتیک Sony در کنار فناوری‌های راندن خودکار و رباتیک ZMP با تجربه این دو شرکت در حوزه ‌صنعت ارتقا می‌یابد. Aerosense Inc. این امکانات را با یکدیگر تلفیق کرده و راهکارهای جامعی را برای برآورده ساختن نیازها مانند اندازه‌گیری، نقشه‌برداری، مطالعه و بازرسی، ارائه می‌کند. این شرکت در نظر دارد این خدمات را اوایل سال ۲۰۱۶ به مشتریان شرکتی ارائه دهد.

Sony Mobile با تمرکز ویژه بر حوزه اینترنت اشیاء (IoT) به‌طور فعال در ایجاد ابتکارهای جدید کسب‌وکار مشارکت می‌کند. این شرکت مشترک نمایانگر بخشی از این رویکرد به اینترنت اشیاء است جایی که Sony می‌کوشد با توسعه و مدیریت بسته کامل راهکارهای مبتنی بر رایانش ابری به مشتریانش ارزش‌افزوده ارائه کند.

مأموریت اعلام‌شده ZMP «رباتیک کردن همه‌چیز: آفرینش سبک زندگی ایمن، سرگرم‌کننده و راحت با فناوری رباتیک» است. ZMP همسو با این دیدگاه، فناوری راندن خودکارش را توسعه داده و آن را در چندین حوزه مورد استفاده قرار داده است. تا به امروز این راهکارها به روی زمین محدود بوده‌اند؛ با ایجاد این شرکت مشترک ZMP به آسمان نیز خواهد رفت و تخصصش را در قلمرویی کاملاً متفاوت به‌کار خواهد گرفت چرا که این شرکت به‌دنبال خدمات جدیدی است که روی زمین امکان‌پذیر نیستند.

اطلاعات پایه درباره این شرکت مشترک (برنامه‌ریزی‌شده):

  • نام شرکت: Aerosense Inc.
  • دفتر مرکزی:  5-41-10 Koishikawa, Bunkyo-ku, Tokyo (توکیو، ژاپن)
  • تاریخ ایجاد: اوایل اوت ۲۰۱۵
  • سرمایه اولیه:   ۱۰۰ میلیون ین ژاپن
  • سرمایه ذخیره: ۱۰۰ میلیون ین
  • نسب سرمایه: Sony Mobile Communications Inc. ۵۰٫۰۰۵٪
  •   ZMP Inc.     ۴۹٫۹۹۵٪ 
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده