ابراز خوشحالی جولیان آسانژ از سرمایه‌گذاری در بیت کوین

ابراز خوشحالی جولیان آسانژ از سرمایه‌گذاری در بیت کوین

جولیان آسانژ با انتشار توییتی ضمن تشکر از مقامات آمریکایی برای تحریم بانکی ویکی‌لیکس، از افزایش قیمت بیت‌کوین که ویکی‌لیکس روی آن سرمایه‌گذاری کرده است، ابراز خوشحالی کرد.

جولیان آسانژ، بنیان‌گذار ویکی‌لیکس با انتشار توییتی، ضمن تشکر از دو سناتور آمریکایی به نام‌های سناتور مک‌کین و سناتور لیبرمن برای تحریم‌های بانکی ویکی‌لیکس، سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین را به فال نیک گرفت. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط آسانژ، سرمایه‌گذاری این نهاد در بیت‌کوین با بازگشت سرمایه‌ای ۵۰ هزار درصدی همراه شده که عددی فوق‌العاده برای یک سرمایه‌گذاری است.

آسانژ در توییت خود به این نکته اشاره کرده که پافشاری‌های دو سناتور آمریکایی باعث شده است هیچ یک از مؤسسات مالی مسترکارت، ویزا، پی‌پال، آم‌اِکس، مونی‌بوکرز و سایر نهاد‌های بانکی به ویکی‌لیکس خدماتی ارائه ندهند که از این‌رو راهی آسانژ ناچار به سرمایه‌گذاری روی بیت‌کوین شده است. جولیان آسانژ سرمایه‌گذاری خود را از سال ۲۰۱۰ آغاز کرد و سرمایه‌ی اولیه‌ی وی طی هفت سال اخیر بیش از ۵۰ هزار درصد رشد داشته است.

در حال حاضر ارزش بیت‌کوین بیش از ۵۶۰۰ دلار آمریکا است و به‌ نظر می‌رسد پول رمزنگاری شده پس از عبور از مرز ۵۰۰۰ دلار، در پی عبور از مرز ۶۰۰۰ دلار است؛ حال آنکه شماری از تحلیل‌گران، حباب قیمت بیت‌کوین را در آینده‌ی نزدیک از بین‌رفتنی می‌خوانند.

منبع twitter

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید