مایکروسافت به تست کنندگان، ویندوز 10 هدیه می دهد

مایکروسافت به تست کنندگان، ویندوز 10 هدیه می دهد

مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود که ویندوز 10 در قالب بروزرسانی رایگان برای تمامی دستگاه‌ها ارائه خواهد شد. حال این کمپانی برنامه‌های خود را در خصوص این بروزرسانی شفاف‌سازی کرده است. با زومیت همراه باشید.

تاکنون گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره‌ی بروزرسانی رایگان ویندوز ۱۰ وجود داشت؛ از این‌رو مایکروسافت آخرین تصمیم خود را در این خصوص اعلام کرد. احتمالاً تاکنون خبرهایی در این باره شنیده‌اید که کاربران ویندوز ۷ و ویندوز ۸.۱ بروزرسانی ویندوز ۱۰ را به طور رایگان دریافت خواهند کرد.

حال مایکروسافت یک راه‌حل جدید برای ارائه‌ی این بروزرسانی رایگان اعلام کرده است. بر اساس گفته‌های مایکروسافت، اگر جزء افرادی هستید که آخرین بیلد پیش نمایش ویندوز ۱۰ (10130) را نصب کرده و با اکانت مایکروسافتی که در برنامه‌ی ویندوز اینسایدر ثبت‌نام شده در آن لاگین کرده باشید، بروزرسانی نهایی ویندوز ۱۰ را به طور رایگان دریافت خواهید کرد. 

روز گذشته گابریل آئول در اکانت توییتر اعلام کرد که بروزرسانی ویندوز ۱۰ به روش جدیدی عرضه می‌شود. وی در توییتر گفت:

تا زمانی که شما دارای یک بیلد پیش نمایش هستید، و به اکانت مایکروسافت خود که با آن در ویندوز اینسایدر ثبت نام کرده اید، نیز متصل شده اید، نسخه ی نهایی ویندوز ۱۰ فعال شده باقی خواهد ماند.

مایکروسافت به زودی این بروزرسانی رایگان را برای تست‌کنندگان ویندوز ۱۰ عرضه خواهد کرد. بنابراین اگر در حال حاضر ویندوز XP یا ویندوز ویستا را بر روی سیستم خود اجرا می‌کنید و قصد دریافت بروزرسانی رایگان ویندوز ۱۰ را داشته باشید، باید نسخه‌ی پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ را نصب کنید. 

نظر شما در خصوص این اقدام مایکروسافت چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده