اینتل کمپانی Recon Instruments، فعال در حوزه‌ی پوشیدنی‌ها را تصاحب کرد

اینتل کمپانی Recon Instruments، فعال در حوزه‌ی پوشیدنی‌ها را تصاحب کرد

اینتل اعلام کرد که کمپانی کانادایی Recon Instruments را تصاحب کرده است. این کمپانی در حوزه ساخت نمایشگرهای ابزارهای پوشیدنی فعالیت داشته و پس از خرید اینتل، کارمندان آن به گروه تکنولوژی جدید اینتل انتقال می‌یابند. برای اطلاعات بیشتر همراه زومیت باشید.

با خرید کمپانی Recon Instruments توسط گوگل، محصولات این شرکت هنوز هم به فروش خواهد رفت اما کارمندان آن به منظور کمک به توسعه‌ی بازار نمایشگرها به اینتل می‌پیوندند. اینتل از سال گذشته فعالیت خود را در حوزه‌ی ابزارهای پوشیدنی گسترش داده است؛ این کمپانی به همین منظور در نمایشگاه CES سال گذشته از یک ماژول هوشمند بسیار کوچک رونمایی کرد که حتی قابلیت جای‌گیری در دکمه‌ی کت را هم دارد. 

شرکت Recon بیشتر در خصوص نمایشگرهای اسپورت برای ابزارهای پوشیدنی شهرت دارد. این کمپانی در اوایل فصل بهار امسال ابزار Jet را معرفی کرد؛ این ابزار پوشیدنی برای دوندگان و دوچرخه سواران کاربرد دارد. معمولا قیمت محصولات شرکت Recon ارزان نیست، اما در مقابل عملکرد بسیار خوبی داشته و می‌توان از این پس از آن‌ها به عنوان بهترین دستگاه‌های پوشیدنی اینتل یاد کرد.

شرکت Recon فعالیت خود را از سال ۲۰۰۸ به عنوان یک پروژه‌ی کسب و کاری در دانشگاه بریتیش کلومبیا آغاز کرد. تیم این کمپانی که متشکل از ۷۵ نفر است، به منظور توسعه‌ی پلتفرم دستگاه‌های هوشمند برای مشتریان و بازار، به اینتل می‌پیوندند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده