سونی موبایل و بخش سرگرمی‌ های کامپیوتری سونی در اروپا حامی رسمی لیگ قهرمانان اروپا شدند

سونی موبایل و بخش سرگرمی‌ های کامپیوتری سونی در اروپا حامی رسمی لیگ قهرمانان اروپا شدند

SCEE و Sony Mobile تا سال ۲۰۱۸ حامی لیگ قهرمانان اروپا خواهند بود. سونی با عقد قراردادی سه‌ساله، حامی این مسابقات فوتبالی شده که در کشور ما نیز طرفداران زیادی دارد. فینال لیگ قهرمانان امسال حدودا دو هفته دیگر بین تیم‌های بارسلونا و یوونتوس در برلین برگزار خواهد شد.

بخش سرگرمی‌های کامپیوتری سونی در اروپا (SCEE) و Sony Mobile Communications امروز شراکت سه سالهٔ جهانی‌شان را به عنوان حامی رسمی لیگ قهرمانان اروپا برای فصل‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ تأیید کردند. این قرارداد شامل سوپرجام اروپا در سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و همچنین مرحلهٔ نهایی لیگ قهرمانان زنان اروپا و لیگ قهرمانان جوانان اروپا نیز می‌شود.

پلی‌استیشن شریک رسمی دیرینهٔ‌ لیگ قهرمانان اروپا در بخش بازی بوده است. تمدید این برنامهٔ حمایت، نمایانگر تدوام تعهد به معتبرترین مسابقات باشگاهی اروپا است که در آن این برند محتوا و تجربهٔ‌ بازی خارق‌العاده‌ای را در معرض دید میلیون‌ها هوادار قرار داده است.

جیم رایان، رئیس و مدیر ارشد اجرایی بخش سرگرمی‌های کامپیوتری سونی در اروپا، گفت:

رابطهٔ ما با یوفا و لیگ قهرمانان اروپا برای ما به‌طور شگفت‌آوری مهم است. و ما آن را به‌طور طبیعی با برند و مخاطبانمان بسیار سازگار می‌بینیم. ما از تداوم این ارتباط برای سه سال دیگر هیجان‌زده هستیم و در انتظار آوردن چیزی جدید، سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز برای بازیکنانمان هستیم به‌گونه‌ای که رویکرد بی‌همتای PlayStation به جام قهرمانان اروپا باشد.

سونی موبایل و مجموعه تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های اکسپریای آن و همچنین محصولات پوشیدنی SmartWear ارائه شده‌اند تا هواداران را از طریق غنی کردن تجربه‌های محتوای همراه، هم در استادیوم و هم در عرصهٔ ‌دیجیتال به خود جلب کنند.

دنیس فان‌شی، مدیر ارشد بازرگانی سونی موبایل، دربارهٔ این حمایت چنین اظهار نظر کرد:

لیگ قهرمانان اروپا اوج فوتبال باشگاهی است و ما از اینکه می‌توانیم به هواداران از سراسر جهان شیوه‌هایی فوق‌العاده ارائه دهیم تا از این مسابقات لذت ببرند و شور و هیجانشان را به‌اشتراک بگذارند، هیجان‌زده هستیم. این جایگاه معتبر جهانی ما را قادر می‌سازد به مخاطبان جدیدی دست یابیم و به آنان تجربه‌های همراه همه‌جانبه‌ و بسیار جالبی ارائه کنیم.

PlayStation و Sony Mobile به‌عنوان حامیان رسمی، از حق دسترسی اضافه‌تری به مسابقات، جلسات تمرین‌ پیش از مسابقه، رسانه‌ها، مهمان‌داری، رویدادها شامل فینال و همچنین مشارکت اختصاصی دیجیتال با UEFA.com بهره‌مند خواهند شد.

گای-لارن اپستین، مدیربازاریابی UEFA Events SA ، در این زمینه گفت:

ما از اینکه سونی برنامهٔ حمایتش را تمدید کرده بسیار خوشنودیم چرا که نه‌تنها به همکاری نزدیکمان با پلی استیشن ادامه خواهیم داد، بلکه اکنون می‌توانیم به سونی اکسپریا هم در جمع شرکایمان خوشامد بگوییم. این باعث می‌شود تا بخش سرگرمی‌های سونی بتواند از طریق ارتباط با جام قهرمانان اروپا هواداران سراسر جهان را هیجان‌زده کند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده