سامسونگ تابستان امسال گوشی هوشمند دیگری با نمایشگر خمیده معرفی می کند!

سامسونگ تابستان امسال گوشی هوشمند دیگری با نمایشگر خمیده معرفی می کند!

در شرایطی که تقاضا برای گلکس اس 6 اِج بیش از انتظار سامسونگ بوده و این نسخه با استقبال زیادی از سوی خریداران مواجه شده است و انتظار داریم گلکسی نوت اج جدید نیز شهریور امسال همراه با گلکسی نوت 5 معرفی شود، برخی خبرهای تأیید نشده نوید معرفی یک گوشی هوشمند با نمایشگر خمیده در تابستان امسال می‌دهند. 

با توجه به شرایط فعلی خیلی ساده است که بگوییم در آینده شاهد ابزارهای هوشمند دیگری از سامسونگ با نمایشگرهای خمیده خواهیم بود. شهریور سال گذشته این روند با معرفی گلکسی نوت اِج  آغاز شد. اما در ادامه گلکسی اس 6 اج به خوبی نشان داد که سامسونگ برنامه ویژه‌ای برای گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای خمیده دارد و با عرضه این مدل هیجان خاصی در بازار گوشی‌های هوشمند پدید آمد. 

گلکسی اس 6 اج با استقبال فوق‌العاده خریداران مواجه و باعث شده است تا سامسونگ درصدد افزایش تولید نمایشگرهای خمیده برای پاسخگویی به تقاضای بالای این مدل برآید. این امر به سامسونگ کمک می‌کند تا به ظرفیت تولید 10 میلیون گلکسی اس 6 اج در ماه برسد که این 10 برابر بیشتر از برنامه‌ریزی‌های سابق این غول فناوری کره جنوبی است. طبق گزارش ETNews کره جنوبی، در حال حاضر ظرفیت تولید سامسونگ چیزی حدود 3 میلیون واحد در ماه است.

موضوعی که واحد سامسونگ دیسپلی را قادر می‌سازد تا ظرفیت تولید خود را تا این حد افزایش دهد، استفاده از فناوری‌های تولید جدیدی است که به تازگی به خدمت گرفته است. در حال حاضر ما انتظار داریم که  پاییز امسال شاهد نسخه جدیدی از گلکسی نوت اج به همراه گلکسی نوت 5 باشیم ولی طبق گزارش ETNews، افزایش ظرفیت  تولید نمایشگرهای سامسونگ به حدی بوده که ممکن است سامسونگ با معرفی یک گوشی هوشمند مجهز به نمایشگر خمیده قبل از معرفی نوت 5 و نوت اِج بعدی، ما را شگفت‌زده کند.

در حالی که مطمئن هستیم سامسونگ در تلاش است تا فناوری نمایشگرهای خمیده خود را به بالاترین سطح ممکن برساند هنوز سند معتبری مبنی بر تولید گوشی هوشمند با نمایشگر خمیده و عرضه آن در تابستان امسال در دست نیست ولی وقتی صحبت از شرکتی با پیشینه‌ی سامسونگ مطرح باشد، هیچ بعید نیست که این اتفاق رخ دهد، نظر شما چیست؟ به نظر شما سامسونگ قبل از نوت اج بعدی که شهریور ماه معرفی خواهد شد، گوشی هوشمند دیگری با نمایشگر خمیده روانه بازار می‌کند؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده