مایکروسافت برنامه‌ ای برای عرضه‌ مرورگر اج ویژه اندروید و iOS ندارد

مایکروسافت برنامه‌ ای برای عرضه‌ مرورگر اج ویژه اندروید و iOS ندارد

مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس بیلد 2015 مرورگر بعدی خود را که با نام اج شناخته می‌شد، معرفی کرد. Edge به‌همراه ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت، حال آنکه ردموندی‌ها برنامه‌ای برای ارائه‌ی این مرورگر برای سایر پلتفرم‌ها ندارند.

بر اساس گزارش مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس بیلد 2015، مرورگر اج قرار است به‌همراه ویندوز 10 و ویندوز 10 برای موبایل در اختیار کاربران قرار گیرد. در روزهای اخیر بسیاری از کاربران احتمال عرضه‌ی این مرورگر برای اندروید و iOS را مورد سوال قرار داده بودند. یکی از اعضای توسعه‌ی مرورگر اج در جریان برگزاری Microsoft Edge Web Summit به این نکته اشاره کرد که مایکروسافت برای عرضه‌ی این مرورگر برای پلتفرم‌های اندروید و iOS برنامه‌ای ندارد.  البته وی به این موضوع نیز اشاره کرد که مایکروسافت در حال شنیدن نظرات کاربران در خصوص عرضه‌ی این مرورگر برای iOS و اندروید است و شاید چنین موضوعی رنگ واقعیت به خود بگیرد.

در هر صورت می‌توان چنین نتیجه گرفت که مایکروسافت در حال حاضر برنامه‌ای برای عرضه‌ی این مرورگر برای اندروید و iOS‌ ندارد، ولی احتمال دارد در آینده چنین اتفاقی روی دهد. نظر شما در این خصوص چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده