دستیار صوتی Google Now از 70 اپلیکیشن شخص ثالث پشتیبانی می کند

دستیار صوتی Google Now از 70 اپلیکیشن شخص ثالث پشتیبانی می کند

گوگل روز گذشته طی اعلانیه‌ای اعلام کرد که از این پس تعداد 70 اپلیکیشن شخص ثالث در نسخه اندرویدی دستیار صوتی گوگل ناو پشتیبانی می‌شود؛ این اپلیکیشن‌ها قادر به نمایش یادآوری‌ها، دریافت اطلاعات مشخص از طریق جستجو و تبدیل‌گر واحدهای مختلف پولی سراسر دنیا به یکدیگر هستند.

 کارت‌های دستیار صوتی گوگل ناو امکانی است که سیستم عامل اندروید را بسیار کاربری‌تر می‌کند. کاربران با استفاده از آن‌ها می‌توانند از برنامه‌ی پروازهای مورد نظر خود از طریق اطلاع رسانی هوشمند آگاه شوند. همچنین می‌توانند وضعیت بسته‌های پستی خود را بررسی کنند.

با این حال موردی که در بخش کارت‌های دستیار صوتی گوگل وجود نداشت، پشتیبانی از اپلیکیشن‌های شخص ثالث بود. اما اکنون اپلیکیشن‌های دیگر نیز می‌توانند اطلاعات کاربردی خود را از طریق کارت های گوگل ناو به کاربر نمایش دهند. گوگل با بروزرسانی جدیدی که برای دستیار صوتی خود عرضه کرده امکان یاد شده را به آن افزده است.

بنا به اعلام گوگل، از امروز اپلیکیشن گوگل ناو می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات بیش از ۷۰ اپلیکیش دیگر را هم در آن ببینید. در یک نگاه کلی کارت‌های دستیار صوتی گوگل می‌توانند در تمام لحظات زندگی‌تان به شما کمک کنند، می‌توانند اطلاعات مفیدی به شما ارائه کنند درست زمانی که به آن اطلاعات نیاز داشته باشید. همچنین گوگل اشاره کرده اپلیکیشن‌های ABC News, feedly و Circa و بسیاری دیگر اکنون با سرویس یاد شده همخوانی دارند و به خوبی با آن کار می‌کنند.  اپلیکیشن‌های یاد شده این قابلیت را دارند که آخرین اخبارها را به کاربر اطلاع دهند. اپلیکیشن‌‌های Runkeeper, Jawbone و Adidas نیز کاربر را برای رسیدن به اهداف ورزشی خود یاری خواهند کرد. اگر کاربری وعده‌ی غذایی خود را در رستورانی میل کند، می‌تواند با استفاده از اپلیکیشن OpenTable که کارت آن به گوگل ناو اضافه شده، هزینه غذا را پرداخت کند.

ممکن است چندین هفته برای دریافت بروزرسانی کارت‌های گوگل ناو طول بکشد، برای بررسی بروزرسانی‌های موجود در اپلیکیشن‌ها می‌توانید از منوی My apps گوگل ناو را چک کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده