گوگل سرویس بی‌ سیم Project Fi را رسما راه‌ اندازی کرد

گوگل سرویس بی‌ سیم Project Fi را رسما راه‌ اندازی کرد

در روزهای گذشته اخبار متعددی در خصوص راه‌اندازی سرویس ارتباط بی‌سیم از سوی گوگل منتشر شده بود، حال این کمپانی رسما سرویس خود را با عنوان project Fi راه‌اندازی کرده است. این سرویس در حال حاضر فقط برای کاربران نکسوس 6 در دسترس است.

گوگل سرویس بی‌سیم ارتباطی خود را رسما راه‌اندازی کرد. این سرویس با عنوان Project Fi در اختیار کاربرانی قرار گرفته که از گوشی‌های‌هوشمند نکسوس 6 این کمپانی تحت شبکه‌های مخابراتی اسپرینت و تی-موبایل استفاده می‌کنند.

با استفاده از پروژه‌ی Fi گوگل می‌توان بین انواع شبکه‌های بی‌سیم، هات‌اسپات و شبکه‌ی 4G LTE سوئیچ کرد. استفاده از این سرویس در هر لحظه شما را به بهترین شبکه‌ی ارتباطی ممکن متصل می‌کند.

گوگل همچنین مبلغ اشتراک در این سرویس را نیز مشخص کرده است. کاربران در صورت نیاز می‌توانند با پرداخت 20 دلار در هر ماه از قابلیت‌هایی نظیر برقراری تماس‌های صوتی، پیام‌رسانی، پشتیبانی بین‌المللی و همچنین اتصال به شبکه‌ی بی‌سیم استفاده کنند.

غول جستجو برای استفاده از این سرویس مبلغ پایه‌ای را در نظر گرفته است و می‌توان از این سرویس در 120 کشور جهان استفاده کرد. برای استفاده از اشتراک یک، دو و سه گیگابایت به ترتیب 10، 20 و 30 دلار باید پرداخت کرد.

در صورتی که جزو افرادی هستید که تمام ظرفیت حجمی خود را استفاده نمی‌کنید، باید بدانید که در صورت استفاده نکردن، مبلغ مربوط به ترافیک باقی مانده به کاربر بازگردانده می‌شود. برای مثال در صورتی که 1.5 گیگابایت از ترافیک مربوط به بسته 3 گیگابایتی باقی مانده باشد، 15 دلار به فرد مورد نظر باز گردانده می‌شود.

این قابلیت را می‌توان ویژگی منحصر به فردی برای سرویس گوگل خواند که می‌تواند کاربران زیادی را به سمت و سوی خود جلب کند.

همانطور که در اخبار نیز خواندید، بحث راه‌اندازی اپراتورهای مخابراتی مجازی در کشورمان نیز مطرح شده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده