همکاری ال‌جی و گوگل دسترسی به موسیقی را راحت‌تر می‌کند

همکاری ال‌جی و گوگل دسترسی به موسیقی را راحت‌تر می‌کند

ال‌جی‌در راستای عرضه‌ی محصولات ساندبار و بلندگوی Hi-Fi خود اولین محصول صوتی‌اش با قابلیت Google Cast را ارائه می‌کند. Music Flow شرکت ال‌جی سیستم صوتی Hi-Fi هوشمندی است که تجربه موسیقایی را به سطحی کاملاً جدید می‌رساند.

Google Cast این امکان را به همگان می‌دهد که موسیقی مورد علاقه‌شان را از تبلت یا گوشی اندروید، آیفون، آیپد، مک، کروم‌بوک و یا لپ‌تاپ به ساندبار یا بلندگوهای LG Music Flow دارای قابلیتGoogle Cast بفرستند.

با استفاده از Google Cast، استفاده‌کنندگان از سرویس LG Music Flow نه تنها از طریق تلفن‌های همراهشان قادر به استفاده از سرویس‌های استریمینگ هستند بلکه می‌توانند از سرویس‌های موسیقی آنلاین موردعلاقه‌شان نظیر Google PlayTM Music Pandora، Songza، TuneIn، iHeartRadio و Rdio بهره ببرند. در پخش موسیقی شنوندگان از کیفیت بالاتر از آنچه که آنها با بلندگوهای بلوتوثی می‌شنوند مواجه هستند زیرا موسیقی به صورت مستقیم پخش می‌شود نه از طریق یک دستگاه موبایل.

بیونگ هون مین - نائب رئیس و مدیر بخش CAV شرکت صوتی و تصویری ال‌جی می‌گوید:

بسیار مفتخریم که اعلام کنیم LG Music Flow در میان بلندگوهایی که قابلیت Google Cast دارند جای خواهد گرفت. Google Cast مکملی عالی برای سیستم صوتی Music Flow شرکت ال‌جی خواهد بود. ما از همکاری با گوگل در راستای تبدیل موسیقی به تجربه‌ای لذت‌بخش برای مصرف‌کنندگان جهانی بسیار خوشحالیم.

شرکت ال‌جی در راستای استریمینگ موسیقی شرکایی از سرویس‌های محبوبی نظیر Deezer و Spotify برای تکمیل مجموعه موسیقی شخصی کاربران برگزیده است. کاربران Spotify می‌توانند از مزایای Spotify Connect بهره‌مند شوند که همانند ریموت عمل می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد که با استفاده از یک اپلیکیشن بلندگوهای LG Music Flow خود را کنترل کنند.

سیستم ساندبارها و بلندگوهای Music Flow شرکت ال‌جی به منظور سفارشی‌سازی آسان در راستای انتقال صدا با قابلیت بالا می‌توانند با استفاده از Advanced Wireless Network به موبایل متصل شوند. تمامی سیستم‌های Music Flow شرکت ال‌جی قابلیت‌های مناسب ویژه‌ای نظیر Home Cinema Mode و Auto Music Play را ارائه می‌دهند و می‌توانند با استفاده از بلوتوث به سرویس‌های استریمینگ متصل شوند. Home Cinema Mode به کاربران این توانایی را می‌دهد تا زمانی که در حال تماشای محتوای تلویزیونی هستند از تجربه شنیداری سینمای خانگی واقعی بهره‌مند شوند. قابلیت Auto Music Play وسایل کاربر را با استفاده از فناوری Range-of-Flow سنکرون می‌کند.

قابلیت Google Cast در مدل‌های HS9، HS6، H7، H5 و H3 سیستم Music Flow ال‌جی از آوریل و در مدل H4 Portable از اوخر ماه مه موجود خواهد بود. کاربران کنونی بلندگوها و ساندبارهای Music Flow ال‌جی نیز به محض معرفی این سرویس به بازارهای محلی قادر خواهند بود دستگاه‌های خود را به‌روزرسانی کنند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده