حالت شب جدید توییتر رسما به وب سایت این شبکه‌ی اجتماعی اضافه شد

جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
توییتر حالت جدید شب را رسما به نسخه‌ی تحت وب پلتفرم خود اضافه کرد.
تبلیغات

حالت شب، قابلیتی است که از مدتی قبل در نسخه‌ی آی‌اواس، اندروید و اپ ویندوزفونی توییتر اضافه شده است و حالا این شبکه‌ی اجتماعی حالت شب را به نسخه‌ی تحت وب سرویس خود نیز اضافه کرده است. البته این کمپانی از اوایل ماه جاری مشغول تست کردن این ویژگی در نسخه‌ی تحت وب خود است. این ویژگی جدید باعث خواهد شد تا خواندن متون در شرایط کم‌نور بهبود یابد و چشم کاربر در هنگام مرور محتوا کم‌تر خسته شود. این خبر رسما توسط کانال پشتیبانی توییتر اعلام شده است. در ادامه توییت ارسال شده توسط کانال رسمی توییتر را با هم می‌خوانیم:

شما هم‌اکنون می‌توانید حالت شب را روی وب‌سایت توییتر تجربه کنید. این ویژگی همچنین در نسخه‌ی آی‌اواس و اندروید در دسترس است.— Twitter Support (@TwitterSupport) September 6, 2017

با فعال کردن حالت شب در وب‌سایت توییتر، پس‌زمینه‌ی سفید رنگ این سایت به نوعی رنگ آبی تغییر خواهد کرد. کاربران می‌توانند برای فعال کردن این قابلیت جدید، آواتار خود را از گوشه‌ی سمت راست صفحه‌ انتخاب کرده و سپس Night Mode را انتخاب کنند. در کنار این گزینه یک گزینه‌ی جدید یک آیکون ماه نیز قرار گرفته که به نوعی نشان‌دهنده‌ی حالت شب است.

آیا شما از حالت شب در اپلیکیشن اندروید، آی‌اواس و یا در وب‌سایت توییتر استفاده کرده‌اید؟ لظفا تجربه‌ی کاربری خود را در بخش نظرات با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات