قابلیت تماس صوتی در نسخه جدید وآتس اپ برای کاربران اندروید فراهم شد

قابلیت تماس صوتی در نسخه جدید وآتس اپ برای کاربران اندروید فراهم شد

تا امروز اگر می‌خواستید از ویژگی تماس صوتی واتس اپ در اندروید استفاده کنید، حتما باید تماسی را از طرفی که این ویژگی فعال شده را در اختیار دارد، دریافت می‌کردید. اما در جدیدترین نسخه این اپلیکیشن پیام رسان، این محدودیت برداشته شده و به راحتی می‌توان تماس صوتی برقرار کرد.

callsهمانطور که در اسکرین شات رو به رو مشاهده می‌کنید، به جای اینکه تنها دو تب Chats و Contacts دیده شود، تب جدیدی به نام "Calls" اضافه شده است. حال در این تب، کاربران می‌توانند با تپ بر روی آیکون تماسی که در گوشه سمت راست صفحه دیده می‌شود، تماسی را با دوستان درون اپلیکیشن واتس ‌اپ برقرار کنند.

در بروزرسانی جدیدی که واتس‌اپ برای اپلیکیشن خود ارسال کرده، دیگر نیاز نیست منتظر تماس از فردی باشید که هم‌اکنون ویژگی تماس صوتی را فعال دارد و حال شبیه به اپلیکیشن وایبر، به‌راحتی قادر به تماس خواهید بود. 

این ویژگی هنوز برای نسخه‌های معمولی iOS فعال نشده و اگر بخواهید از قابلیت تماس صوتی واتس‌اپ استفاده کنید، باید آیفون شما جیلبریک شده باشد. به احتمال فراوان تا چند هفته دیگر ویژگی کاربردی تماس صوتی با واتس‌اپ برای دارندگان دستگاه‌های iOS نیز فراهم خواهد شد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده