مایکروسافت فوتو در ویندوز 10 به استوری ریمیکس تغییر نام می‌دهد

یک‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
احتمالا نام اپلیکیشن مایکروسافت فوتو در ویندوز ۱۰ به استوری ریمیکس تغییر پیدا می‌کند‌.
تبلیغات

مایکروسافت امروز آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن مایکروسافت فوتو منتشر کرد که فعلا برای کاربران ویندوز اینسایدر در دسترس قرار گرفته است. در این به‌روزرسانی نام اپلیکیشن مورد اشاره به استوری ریمیکس تغییر پیدا کرده؛ اما به نظر نمی‌رسد که قابلیت‌ جدیدی به آن اضافه شده باشد. بنا به اعلام یکی از اعضای تیم برنامه‌ی ویندوز اینسایدر مایکروسافت، این شرکت در حال بررسی نام‌های مختلف برای اپلیکیشن نامبرده است.

برای یادآوری باید اشاره کنیم که استوری ریمیکس یک اپلیکیشن برای تبدیل عکس‌ها و ویدیوها به کلیپ‌های زیبا است‌.

تغییر نام مایکروسافت فوتو به استوی ریمیکس چندان جای تعجب ندارد. ردموندی‌ها قبلا اعلام کرده‌اند که در آینده یک اپلیکیشن جداگانه برای تجربه‌ی استوری ریمیکس در سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ منتشر خواهند کرد؛ اما این سرویس فقط با اپلیکیشن مایکروسافت فوتو یکپارچه‌سازی شد. این شرکت همچنین در حال کار روی اپلیکیشن‌های استوری ریمیکس برای دستگاه‌های اندروید و آیفون است، بنابراین اپ مورد بحث در سیستم عامل ویندوز ۱۰ به استوی ریمیکس تغییر نام داده و این احتمالا فقط شروع کار اپلیکیشن یاد شده است.

شاید برخی کاربران با تغییر نام مایکروسافت فوتو به استوری ریمیکس خیلی موافق نباشند. بهتر است مایکروسافت، استوری ریمیکس را در قالب یک اپلیکیشن مجزا ارائه دهد؛ درست مثل اپلیکیشن آی‌مووی اپل. از سوی دیگر هدف اپلیکیشن مایکروسافت فوتو ارائه‌ی قابلیت‌هایی است که با استوری ریمیکس بسیار تفاوت دارند، بنابراین اپ این سرویس باید به‌طور جداگانه منتشر شود.

نظر شما در این مورد چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات