اولین تصویر از هدست SteamVR بدست آمد

اولین تصویر از هدست SteamVR بدست آمد

Valve به تازگی اعلام کرده که قصد دارد سیستم سخت‌افزاری به نام SteamVR را به کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی که در سان‌فرانسیسکو برگزار می‌شود بیاورد. حال ممکن است اولین نگاه به این هدست را بدست آورده باشیم.

 فعالان SteamDB موفق شده‌اند تصویری از شمای کلی یک هدست را در صفحه‌ی عضویت Steam Universe بدست آورند. این تصویر، اندکی با آنچه تا کنون از هدست‌های واقعیت مجازی نظیر محصولات آکیولس، سامسونگ یا سونی دیده‌ایم متفاوت به نظر می‌رسد. 

یک سال پیش توسعه‌دهندگان اعلام کردند که کمپانی Valve در حال کار روی یک سیستم سخت‌افزاری واقعیت مجازی با رزولوشن و نرخ رفرش بالاتر در قیاس با آکیولس است، اما ممکن است تا کنون شرایط به گونه‌ی متفاوتی پیش رفته باشد. در هر صورت بهتر است برای دریافت تایید و اطلاعات بهتر، تا هفته‌ی آینده و زمان برگزاری نمایشگاه صبر کنیم. با این حال ممکن است این هدست، اولین محصول از لوازم جانبی کنسول Steam Box باشد.

علاوه بر این باید به این نکته نیز اشاره کنیم که نسخه‌ی بتای کلاینت استیم یک بروزرسانی جدید برای پشتیبانی از کنترلری تازه‌ دریافت کرده که احتمالا نشانه‌ای بر تغییرات اعمال شده در Steam Controller است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید