نمایشگاه Samsung Forum 2015 در ترکیه شروع به کار کرد

دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۷
مطالعه 4 دقیقه
نمایشگاه دستاوردهای سال ۲۰۱۵ سامسونگ در خاورمیانه و شمال آفریقا آغاز شد. امروز 27 بهمن 1393 نمایشگاه سامسونگ فروم ۲۰۱۵ در شهر آنتالیا در کشور ترکیه، آغاز شد. شرکت سامسونگ در این نمایشگاه دستاوردهای خود را در زمینه‌های مختلف به نمایش گذاشت.

چونگ رو لی رئیس بخش خاورمیانه و شمال آفریقا سامسونگ، در حاشیه این نمایشگاه گفت:

سامسونگ در راستای ارتقای نقش منطقه‌ای خود در جوامعی که در آن‌ها حضور دارد، تلاش‌های ویژه‌ای را برای ایفای مسئولیت در سه زمینه اصلی آموزش، اشتغال و بهداشت به عمل آورده است. لی در این باره تصریح کرد:

گفتنی است در این نمایشگاه، طیف متنوعی از محصولات جدید به نمایش گذاشته شده‌ که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تلویزیون‌های اس‌.یو.اچ‌دی (SUHD) و محصولات صوتی جدید اشاره کرد. این محصولات، تجربه تازه‌ای را از صدای دینامیک و چند جهته (surround) در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. سیستم صوتی مدلWAM7500/6500  سامسونگ که توسط لابراتوار صوتی مجهز سامسونگ در کالیفرنیا طراحی شده است، با استفاده از فناوری انحصاری حلقه صوتی سامسونگ، صدای ۳۶۰ درجه تولید می‌کند. این سیستم به معنای واقعی، صدای همه سویه را از تمام جهات افقی و عمودی تولید می‌کند. سیستم صوتی WAM7500/6500  فضای اتاق را با صدایی کاملاً متوازن پر می‌سازد. سامسونگ همچنین ساندبارهای منحنی (Curved Soundbar) مدل HW-J8500/8501 را در این نمایشگاه عرضه کرده که مکمل تلویزیون‌های دارای انحنای 65 تا ۷۸ اینچی هستند. این سیستم صوتی امکان پخش صدای ۹.۱ کاناله را داراست. این باندهای انحنادار به طور بی‌سیم به تلویزیون متصل می‌شوند و همچنین می‌توانند به عنوان بخشی از امکانات سیستم پخش صوت چند اتاقی سامسونگ، به شکل مرتبط با یکدیگر به کار گرفته شوند.

بخش لوازم‌خانگی سامسونگ، یکی از فعال‌ترین بخش‌های این شرکت در نمایشگاه امسال است. این بخش با نمایش محصولاتی چون یخچال‌های مدل مجموعه سرآشپز سامسونگ  (RF9900)که وسیله‌ای کاملاً حرفه‌ای و در سطح استفاده سرآشپزها است و به طور مشترک با کلوپ سرآشپزهای سامسونگ طراحی شده، در این نمایشگاه حضور دارد. این یخچال هوشمند چهار در، دارای یک سیستم دائمی و دقیق کنترل دما و نیز یک سیستم سه‌گانه خنک‌کننده در یخچال و فریزر است، به این ترتیب مواد غذایی در تمام اوقات در مناسب‌ترین درجه نگه‌داری می‌شوند.

جدیدترین ماشین لباسشویی دوگانه سامسونگ (Active Dualwash) نیز در این نمایشگاه معرفی می‌شود که دارای یک محفظه جداگانه داخلی با آب تحت‌فشار و بدنه‌ای با زبری ملایم است که فضای مناسبی را برای شستشوی اولیه لکه‌های سخت، همچون لباس‌های ورزشی خاک‌آلود یا پارچه‌هایی که می‌بایست با دست شسته شوند، همچون زیرپوش‌های ظریف، در اختیار می‌گذارد. جاروبرقی جدید سامسونگ مدل POWERbot VR9000 نیز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده که از موتور الکتریکی با مبدل دیجیتال برخوردار است. قدرت مکش این جاروبرقی ۶۰ برابر قوی‌تر از مدل‌های قدیمی است و به این ترتیب خاک و آشغال روی فرش، پارکت و کف‌پوش‌های دیگر را با قدرتی غیر قابل مقایسه با جاروبرقی‌های قدیمی جمع می‌کند.

از میان محصولات بخش تلفن همراه نیز، سری جدید گلکسی A که به تازگی وارد بازار شده‌ است، در این نمایشگاه معرفی می‌شود. مدل‌های فلزی و خوش‌دست این سری Galaxy A7، A5 و A3 که به طور خاص برای ثبت و اشتراک تصاویر دیجیتال طراحی شده‌اند، از یک دوربین پنج مگاپیکسلی در جلوی گوشی برای ثبت بهترین عکس‌های سلفی برخوردارند و دارای امکاناتی همچون ثبت عکس‌های متحرک به صورت GIF نیز هستند.

مطالب مشابه

نظرات