امسال خبری از نسل جدید کنسول های ایکس باکس 720 و یا پلی استیشن 4 نخواهد بود

چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۳
مطالعه 1 دقیقه
مدیر بازاریابی شرکت مایکروسافت فرانسه رسما اعلام کرد که نسل جدید کنسول بازی Xbox که از آن با نام Xbox 720 یاد می‌شود در سال ۲۰۱۲ عرضه نخواهد شد. به این ترتیب مایکروسافت خیال مشتریان خود را راحت کرده که به این زودی ها خبری از نسل جدید کنسول بازی این شرکت نخواهد بود و اگر قصد خرید ایکس باکس را دارند نباید منتظر 720 بمانند. مدیرعامل سونی فرانسه نیز در اعلام مشابهی بیان کرد که شرکتش قصد ندارد تا نسل جدید PlayStation را در سال جاری معرفی کند.
تبلیغات

تحقیقات، توسعه و تولید نسل جدید کنسول بازی همواره پرهزینه و پردردسر است و باتوجه‌به فروش محبوبیت کنسول‌های فعلی و بازی‌های متنوعی که برای آن‌ها عرضه شده است، سونی و مایکروسافت ترجیح داده‌اند تا امسال را نیز با کنسول PS3 و Xbox 360 به پایان برسانند.

مدیر بازاریابی مایکروسافت فرانسه گفت:

[blockquote class="default"]هنوز طول عمر ایکس باکس 360 به پایان نرسیده است. شایعات مبنی بر کاهش قیمت ایکس باکس در سال جاری نیز صحت ندارد.[/blockquote]

او همچنین اعلام کرد که حتی اگر نینتندو کنسول جدید Wii U را وارد بازار کند باز هم مایکروسافت بلافاصله نسبت به عرضه Xbox 720 اقدام نخواهد کرد. براساس اعلام نینتندو کنسول جدید این شرکت که قادر به اجرای بازی‌های با رزولوشن 1080p است، به‌زودی وارد بازار خواهد شد.

منابع: TechSpot | Ubergizmo

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات