اچ تی سی یو 11 بهتر از اچ‌ تی سی 10 و وان ام 9 فروش می‌رود

اچ تی سی یو 11 بهتر از اچ‌ تی سی 10 و وان ام 9 فروش می‌رود

اچ‌تی‌سی بعد از سقوط بزرگ خود به دنبال بازگشت به جمع بهترین‌ها است و این راه دشوار را با یو ۱۱ به خوبی شروع کرده است.

اچ‌تی‌سی گذشته‌ای سراسر موفقیت در عرصه‌ی گوشی‌‌های هوشمند داشته است با این حال بازار بی رحم سال‌های اخیر گوشی‌های هوشمند به این شرکت با سابقه نیز رحم نکرد. موفقیت بیشتر یو ۱۱ نسبت به گوشی‌های سال‌های اخیر اچ‌تی‌سی دور از ذهن نبود زیرا این گوشی با برطرف کردن ضعف‌های گذشته و اضافه کردن ویژگی‌های خلاقانه قصد جبران اشتباهات گذشته را دارد.

چیا لینگ چانگ رییس بخش فروش جهانی اچ‌تی‌سی، فروش سریع‌‌تر یو ۱۱ نسبت به اچ‌تی‌سی ۱۰ و وان ام ۹ را تایید کرده است؛ به بیان دیگر یو ۱۱ در بازه‌ی زمانی یکسان، بیشتر از اچ‌تی‌سی ۱۰ و وان ام ۹ فروخته است.

این خبر هم برای اچ‌تی‌سی و هم برای طرفداران این برند بسیار خوشحال‌کننده است به طوری که امیدها به بازگشت اچ‌تی‌سی به دوران با شکوه گذشته‌اش بار دیگر زنده شده است. نقدهای مثبت یو ۱۱ نشان از عملکرد خوب این کمپانی تایوانی در تولید پرچمدار جدیدش دارد؛ پرچمداران سال‌های اخیر این شرکت نقدهای خوبی دریافت نکردند.

اچ‌تی‌سی یو ۱۱ ماه گذشته‌ی میلادی در آسیا عرضه شد و اوایل ماه جاری میلادی نیز فروش خود در دیگر نقاط جهان را آغاز کرده است. اچ‌تی‌سی در این گوشی از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ استفاده کرده است. این گوشی در دو مدل با ۴ و ۶ گیگابایت حافظه‌ی رم عرضه می‌شود. دوربین ۱۲ مگاپیکسلی این گوشی با گشودگی دیافراگم ۱.۷ یکی از بهترین‌های بازار به شمار می‌رود،‌ اچ‌تی‌سی همچنین از یک دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی در یو ۱۱ استفاده کرده است. حتی اگر اچ‌تی‌سی یو ۱۱ تاثیری در خروج اچ‌تی‌سی از بحران نداشته باشد باز هم یک تلاش قابل احترام از سوی این شرکت محسوب می‌شود.

نظر شما در مورد اچ‌تی‌سی یو ۱۱ چیست؟ به نظر شما اچ‌تی‌سی راه خروج از بحران فعلی را آموخته است؟

منبع digitaltrends

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید