BeeWi نسل جدید محصولات خانه‌ی هوشمند را به CES 2015 می‌برد

سه‌شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
کمپانی BeeWi امروز محصولاتی در حوزه‌ی خانه‌های هوشمند معرفی کرد. بی‌وی قصد دارد در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2015 نیز از محصولات دیگری از این دست شامل: لامپ‌ها‌ و پریزهای هوشمند رونمایی کند.
تبلیغات

بی‌وی در جریان معرفی محصولات جدید خود در حوزه‌ی خانه‌های هوشمند، اعلام کرد که طیف جدیدی از این نوع محصولات را در جریان برگزاری CES 2015 رونمایی خواهد کرد. این کمپانی وعده‌ی معرفی چهار لامپ هوشمند را به‌همراه پریزهای هوشمندی داده که می‌توان آن‌ها را بصورت از راه دور کنترل کرد. از دیگر محصولات این شرکت که قرار است در CES به نمایش درآیند می‌توان به نسل جدید Smart Gateway و هاب Smart Gateway Mobile اشاره کرد. کاربران می‌توانند با استفاده از Smart Gateway انواع محصولات بی‌وی را از طریق اسمارت‌پد وب این کمپانی کنترل کنند. اسمارت گیت‌وی موبایل با اسمارت‌گیت‌وی تفاوت دارد. این محصول به همراه سنسور سنجش دما، سنسور حرکت سنج و ماژول بلوتوث LE همراه خواهد شد. در ادامه می‌توانید ویژگی ابزار‌های معرفی شده را مشاهده کنید:

  • شناسایی مشکلات موجود در تامین نیرو و اطلاع‌رسانی از طریق پیام کوتاه و ایمیل
  • شناسایی حرکت در محیط پیرامون و اطلاع‌رسانی از طریق پیام‌کوتاه و ایمیل
  • افزایش دمای محیط
  • دسترسی ریموت به قابلیت خاموش و روشن کردن
  • طراحی سناریوهایی با توجه به دما و شناسایی حرکات در محیط

بی‌وی در کنار معرفی بخشی از محصولات جدید خود، تاریخ عرضه‌ی رسمی این محصولات به بازار را نیز مشخص کرد. لامپ‌های هوشمند، اسمارت گیت‌وی و اسمارت گینت‌وی موبایل این کمپانی سه‌ماهه‌ی نخست سال ۲۰۱۵ روانه‌ی بازار خواهد شد و اسمارت پلاگین در طول سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۱۵ در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. محصولات این کمپانی از هر سه پلتفرم ویندوزفون، اندروید و iOS پشتیبانی می‌کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات